Povezane vesti
Presuda za pranje para pokojnog Vitomira Bajića 30. oktobra
RTV 08.10.2020
BEOGRAD - Suđenje Draginji Bajić i drugim optuženima za pranje novca, ulaganjem u legalne tokove mahom kupovinom lokala na Zlatiboru, među kojima je i fudbaler Zoran Njeguš, završeno je danas izlaganjem završnih reči advokata optuženih, koji su zatražili… »
Slučaj fudbalera Njeguša: Presuda zakazana za 30. oktobar
Nova 08.10.2020
Suđenje bivšem fudbaleru Zoranu Njegušu i ostalim okrivljenima, optuženim da su kupovinom nekretnina prali novac stečen od prodaje kokaina, okončano je danas u Specijalnim sudu u Beogradu iznošenjem završnih reči advokata odbrane, koji su zatražili… »
Vesti dana »
"Ili dogovor ili će biti desetkovani" Tramp oči u oči sa Sijem posle 9 godina: Dok on preti Iranu, Kinezi mu poručuju da je snob
Blic pre 3 satajoš 61 povezana
UŽIVO: Rat u Ukrajini - Poljsko ratno vazduhoplovstvo presrelo ruski izviđački avion iznad Baltičkog mora
Euronews pre 34 minutajoš 27 povezanih
Evrovizijska scena ovo do sada nije videla: Portugalija oduševila nastupom u prvom polufinalu, ali nisu prošli dalje
Kurir pre 29 minutajoš 74 povezane
Poslanici završili rad, nastavak rasprave o setu izbornih zakona sutra; Petrašinović: Primenili 12 preporuka ODIHR
Euronews pre 5 satijoš 44 povezane



