Povezane vesti
Povređen osmogodišnji dečak u saobraćajnoj nesreći u Boru, vozač pobegao
Glas Zaječara 08.10.2020
Jedan osmogodišnji dečak povredjen je u saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u Ulici Nikole Tesle u Boru, a vozač koji je izazvao udes je pobegao sa lica mesta, prenose lokalni mediji. Kako je objavio portal sigurnestaze.com, nesreća se dogodila u… »
Krivična prijava protiv Kineza jer je džipom udario dete, tužilac ispituje da li je svesno pobegao sa lica mesta
Ist media 08.10.2020
foto: arhiva istmedia BOR, (IST Media) Protiv kineskog državljanina koji je u nedelju popodne džipom povredio osmogodišnjeg dečaka na bicikli u ulici Nikole Tesle u Boru, po nalogu tužilaštva biće podneta krivična prijava zbog ugrožavanja javnog… »
Vesti dana »

Vučić danas u Albaniji, učestvuje na samitu Procesa Brdo-Brioni u Draču
RTV pre 2 minutajoš 1 povezana

Vučić o izborima, 5.oktobru, protestima: Pre tri dana smo saznali ko je iz MUP-a dostavljao „lažne informacije“ o zvučnom topu
Danas pre 42 minutajoš 2 povezane

Utisak: Studenti neće biti na listi za republičke izbore, na lokalu mogući različiti modeli kao u Mionici i Negotinu
Novi magazin pre 27 minutajoš 2 povezane

Nađeno telo jednog od trojice hrvatskih planinara u slovenačkim Alpima: Potraga obustavljena do sutra
Danas pre 5 satijoš 1 povezana

Vučić: Na snimku pre pada nadstrešnice vidi se Bačulov kako unezvereno šeta
Novi magazin pre 32 minutajoš 1 povezana