Povezane vesti

Vučić oštro na kritike EU: Odgovaraću samo svom narodu, krive me što smo kupili Pancir i što smo prijatelji Kine

Vučić oštro na kritike EU: Odgovaraću samo svom narodu, krive me što smo kupili Pancir i što smo prijatelji Kine

Večernje novosti 08.10.2020
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić i evropski komesar za susedstvo i proširenje Oliver Varheji sastali su se danas u Beogradu. Nakon sastanka Vučić i Varheji su se obratili medijima, a u fokusu sastanka su velike investicije Brisela u region zapadnog… »
Vučić: Prihvatio sam kritike Evropske unije

Vučić: Prihvatio sam kritike Evropske unije

Slobodna Evropa 08.10.2020
U izveštaju Evropske komisije (EK) o napretku Srbije ima posebnih kritika na moj račun, ja sam spreman za to da odgovaram građanima Srbije, rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić nakon sastanka sa evropskim komesarom za proširenje Oliverom… »
Vučić sa Varheljijem o izveštaju: Prihvatio sam krivicu, spreman za posledice

Vučić sa Varheljijem o izveštaju: Prihvatio sam krivicu, spreman za posledice

N1 Info 08.10.2020
"Uvek je dobro da vidite izveštaj Evropske komisije, da vidite političke stvari, u ekonomiji smo bolji od većine njihovih zemalja, u godinu dana smo među najboljim u Evropi. Ima dobrih stvari, šta je sve napredovalo, ima posebnih kritika na moj… »
Vučić: Dobićemo od EU kao region oko osam milijardi evra u grantu i još 20 kroz projekte

Vučić: Dobićemo od EU kao region oko osam milijardi evra u grantu i još 20 kroz projekte

RTS 08.10.2020
Predsednik Aleksandar Vučić je nakon sastanka sa komesarom za proširenje EU Oliverom Varheljijem naveo da će region dobiti od EU oko osam milijardi u bespovratnim sredstvima (grantovima), a još 20 milijardi evra kroz različite projekte. Komesar za… »
Dug je spisak mojih grehova: Žestok odgovor predsednika Vučića na zamerke na njegov račun u izveštaju Evropske komisije!

Dug je spisak mojih grehova: Žestok odgovor predsednika Vučića na zamerke na njegov račun u izveštaju Evropske komisije!

Mondo 08.10.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić govorio je o zamerkama na njegov račun u izveštaju o napretku Srbije na evropskom putu, koji objavljuje Evropska komisija. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić govorio je o zamerkama na njegov račun u izveštaju o… »
“Prihvatio sam kritiku da sam koristio funkciju u kampanji”

“Prihvatio sam kritiku da sam koristio funkciju u kampanji”

Nova 08.10.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da je sa komesarom za proširenje EU Oliverom Varhejijem najkonkretnije razgovarao o budućnosti naše zemlje, kao i ekonomskom i investicionom paketu. ” Od 2023. godine očekujemo veliku podršku od strane… »
Vučić: Prihvatio sam kritike Verhejija zbog korišćenja funkcije predsednika za pridobijanje glasova

Vučić: Prihvatio sam kritike Verhejija zbog korišćenja funkcije predsednika za pridobijanje glasova

Beta 08.10.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras da je prihvatio kritike komesara za proširenje Olivera Varhejija, koje su upućene na njegov račun. Vučić je nakon sastanka sa Varhejijem rekao da su kritike bile usmerene ka "korišćenju… »
Komesar za proširenje EU sa predstavnicima dela opozicije

Komesar za proširenje EU sa predstavnicima dela opozicije

RTS 08.10.2020
Oliver Varhelji, komesar za proširenje EU, sastao se posle podne u Beogradu sa liderima dela opozicije. Na sastanak sa Oliverom Varheljijem u jednom beogradskom hotelu došli su predsednik SSP Dragan Đilas, predsednik DS-a Zoran Lutovac, predsednik… »
Vučić sa Varheljijem

Vučić sa Varheljijem

RTS 08.10.2020
Predsednik Aleksandar Vučić sastao se sa komesarom za proširenje EU Oliverom Varheljijem, koji boravi u radnoj poseti Beogradu kako bi lično predstavio izveštaj o napretku Srbije i Ekonomsko-investicioni plan za Zapadni Balkan. Na sastanku Aleksandra… »
Varheji se sastao sa predstavnicima dela opozicije

Varheji se sastao sa predstavnicima dela opozicije

Blic 08.10.2020
Komesar za proširenje EU Oliver Varheji sastao se danas posle podne u Beogradu sa liderima dela opozicije. Na sastanak u jednom beogradskom hotelu došli su predsednik SSP Dragan Đilas, predsednik DS Zoran Lutovac, predsednik PSG Pavle Grbović i… »
Počeo sastanak Varheljija sa predstavnicima opozicije

Počeo sastanak Varheljija sa predstavnicima opozicije

Nova 08.10.2020
Sastanak evropskog komesara za susedstvo i proširenje Olivera Varhejija sa predstavnicima opozicije počeo je u hotelu "Hilton" u Beogradu. Kako je javio reporter N1, od predstavnika opozicije sastanku prisustvuju predsednik Stranke slobode i pravde… »
Janjić: Mediji moraju biti slobodni, i tačka!

Janjić: Mediji moraju biti slobodni, i tačka!

N1 Info 08.10.2020
Dragan Janjić, glavni i odgovorni urednik agencije Beta, smatra da će Srbija teško ići "velikim koracima ka reformama", kao što je to najavila premijerka i mandatarka nove vlade Ana Brnabić, jer, kako ističe, "mi još nismo napravili vladu, tek… »
Albahari: Tražimo dijalog opozicije i vlasti za dogovor oko izbornih uslova

Albahari: Tražimo dijalog opozicije i vlasti za dogovor oko izbornih uslova

N1 Info 08.10.2020
Međunarodni sekretar Pokreta slobodnih građana (PSG) Natan Albahari ocenio je u emisiji Studio N1 Live da će se prilikom susreta sa komesarom za proširenje EU Oliverom Varheljijem tražiti dijalog predstavnika vlasti, sa jedne strane i opozicije… »

Vesti dana »