Povezane vesti
Varhelyi: Kinezi zainteresovani za Srbiju, ali mi imamo bolju ponudu
Al Jazeera 08.10.2020
Evropski komesar za susjedsku politiku i proširenje rekao da EU predstavlja najvećeg investitora u regiji, pa i Srbiji. Evropski komesar za susjedsku politiku i proširenje Oliver Varhelyi rekao je da nije uloga EU da govori o saradnji Srbije sa "trećim… »
Varhelji: Imamo bolju ponudu za Srbiju od kineskih investitora
Slobodna Evropa 08.10.2020
Evropska unija i njene zemlje članice predstavljaju najvećeg investitora u regionu, pa i u Srbiji, i to se ne menja i ne očekujem da će se promeniti, rekao je evropski komesar za proširenje Oliver Varhelji (Varhelyi) u Beogradu, odgovarajući na pitanje… »
Vesti dana »
Iranski “as iz rukava”: Oružje koje može paralizovati svetsku ekonomiju
Nova pre 1 satjoš 64 povezane
Pre tačno godinu dana u Beogradu održan najveći studentski protest
Moj Novi Sad pre 2 satajoš 14 povezanih
Uživo - Poleću bombarderi puni oružja: Oglasio se Netanjahu i potvrdio da je živ, Iran u totalnom mraku (video)
Mondo pre 33 minutajoš 66 povezanih
Politikolog Gogić o primeni Zakona o strancima na KiM: "Kosovska administracija generalno neefikasna, očekujem probleme"
Newsmax Balkans pre 58 minutajoš 55 povezanih



