Povezane vesti

Janjuš ponovo ulazi u rijaliti?! Nakon razvoda od Ene i skandala sa Majom Marinković, stiže na imanje sa ovom bivšom…

Janjuš ponovo ulazi u rijaliti?! Nakon razvoda od Ene i skandala sa Majom Marinković, stiže na imanje sa ovom bivšom…

Kurir 09.10.2020
Marko Janjušević Janjuš našao se u centru skandala, nakon što se razveo od dugogodišnje supruge Ene koju je prevario u rijalitiju sa Majom Marinković, sa kojom je potom nastavio da se viđa. On je sada navodno doneo odluku da ponovo uđe u… »
Nakon skandala sa ljubavnicom i razvoda od supruge ulazi u zadrugu? Atraktivna plavuša ide sa njim

Nakon skandala sa ljubavnicom i razvoda od supruge ulazi u zadrugu? Atraktivna plavuša ide sa njim

Mondo 09.10.2020
Bivši košarkaš se vraća u rijaliti. Bivši košarkaš se vraća u rijaliti. Marko Janjušević Janjuš objavio je da se nakon sedam godina braka razveo od svoje supruge Ene, koju je prevario u Zadruzi sa Majom Marinković, a onda je usledio totalni… »
(Video) Pobesnela: Janjuš objavio sliku sa ženom, a Maja mu vratila slikom nakon odnosa iz kreveta

(Video) Pobesnela: Janjuš objavio sliku sa ženom, a Maja mu vratila slikom nakon odnosa iz kreveta

Blic 09.10.2020
Marko Janjušević Janjuš saopštio je danas da se razveo od dugogodišnje supruge Ene, koju je u rijalitiju prevario sa Majom Marinković. Ona je sada odlučila da sve iznese u javnost, te je na svom Instagramu objavila preteće poruke koje je Ena… »
(Video) "janjuš se pere od mene, a njegova bivša žena mi preti": Maja Marinković iznela sav prljav veš

(Video) "janjuš se pere od mene, a njegova bivša žena mi preti": Maja Marinković iznela sav prljav veš

Blic 09.10.2020
Maja Marinković oglasila se nakon što je iznela sve detalje odnosa sa Markom Janjuševićem, koji je danas saopštio da se razveo od supruge Ene. Bivša rijaliti učesnica obelodanila je njihove prepiske, zajedničke fotografije i video snimke u kojima… »
Janjuše, uništio si sreću deteta! Bivši koškarkaš stavio Maji do znanja da je nebitna, a usledio haos na mrežama! (foto)

Janjuše, uništio si sreću deteta! Bivši koškarkaš stavio Maji do znanja da je nebitna, a usledio haos na mrežama! (foto)

Kurir 09.10.2020
Marko Janjušević Janjuš razvodi se od žene Ene, a to je navelo Maju Marinković da napravi "haos". Posle svega oglasio se i bivši košarkaš. Bivša učesnica rijalitija i Janjuševa ljubavnica je potom podelila prepisku sa Markom, kao i zajedničke… »
Janjuš provocira maju nakon što je iznela njihov prljav veš: "Ovo je dno dna...", pogledajte kako joj je stavio do znanja da…

Janjuš provocira maju nakon što je iznela njihov prljav veš: "Ovo je dno dna...", pogledajte kako joj je stavio do znanja da…

Blic 09.10.2020
Janjuš je juče saopštio da se razveo od dugogodišnje supruge Ene, koju je u rijalitiju prevario sa Majom Marinković. Bivša učesnica "Zadruge" je potom podelila prepisku sa Markom, kao i zajedničke snimke i fotografije, a na jednoj čak nemaju ni… »

Vesti dana »