Povezane vesti
Šef republikanaca u Senatu izbegava Belu kuću zbog korone
Nova 09.10.2020
Predsednik odbora republikanaca u Senatu Mič Mekonel, inače saveznik predsednika Donalda Trampa, izjavio je danas da izbegava Belu kuću od avgusta zbog nedovoljnog opreza prema koronavirusu. “Nisam bio u Beloj kući od 6. avgusta. Stekao sam utisak da se… »
Šef republikanaca u Senatu izbjegava Bijelu kuću zbog korona virusa
Al Jazeera 09.10.2020
Trumpov saveznik Mitch McConnell izbjegava Bijelu kuću od augusta zbog nedovoljnog opreza prema korona virusu. Predsjednik odbora republikanaca u Senatu Mitch McConnell, koji je inače saveznik predsjednika Donalda Trumpa, izjavio je da izbjegava Bijelu… »
Šef republikanaca u Senatu izbegava Belu kuću zbog korona virusa
Danas 08.10.2020
Predsednik odbora republikanaca u Senatu Mič Mekonel (Mitch McConnell), koji je inače saveznik predsednika Donalda Trampa, izjavio je danas da izbegava Belu kuću od avgusta zbog nedovoljnog opreza prema korona virusu. „Nisam bio u Beloj kući od 6… »
Vesti dana »

Toplo ali i kiša: RHMZ objavio kakvo će vreme biti do kraja sedmice
Danas pre 5 satijoš 12 povezanih

Da li građani mogu da tuže lokalne samouprave i gradove zbog ambrozije?
Danas pre 6 satijoš 12 povezanih

Neredi u Nepalu: Vojska na ulicama, protesti su 'oteti', tvrdi Generacija Z
BBC News pre 1 satjoš 38 povezanih

Zaključci diskusije u EP o Srbiji staju u šest tačaka: Kolike su izvesne sankcije Vučiću?
Radio 021 pre 5 satijoš 6 povezanih

Srbija-Engleska: Brodolom i incidenti na tribinama - u fotografijama
BBC News pre 11 minutajoš 64 povezane