Povezane vesti

Stanojević o prelaznom roku: Sve želje su mi se ispunile, jedva čekam derbi! (video)

Stanojević o prelaznom roku: Sve želje su mi se ispunile, jedva čekam derbi! (video)

Hot sport 09.10.2020
Ovo je bio veoma uzbudljiv prelazni rok u Humskoj. Jedan od najuzbudljivijih dana tokom ovog prelaznog roka u Humskoj bio je onaj kada je na klupu crno-belih seo ljubimac navijača, Aleksandar Stanojević. Kako je došao u Partizan, Stanojević je imao… »
Stanojević: Potrebna su mi dva prelazna roka da napravim ekipu kakvu želim

Stanojević: Potrebna su mi dva prelazna roka da napravim ekipu kakvu želim

Mozzart sport 09.10.2020
"Dolasci ovih igrača su prevashodno napravljeni da bismo osvežili priču, da napravimo jaču konkurenciju. To ne znači da će neko otići", rekao je strateg Parnog valjka. Ekipa je osvežena po želji trenera Partizana Aleksandra Stanojevića. Strateg… »
Stanojević: Potrebna su mi dva prelazna roka da napravim ekipu kakvu želim

Stanojević: Potrebna su mi dva prelazna roka da napravim ekipu kakvu želim

Sportski žurnal 09.10.2020
Šef stručnog štaba Partizana Aleksandar Stanojević odgovarao je na pitanja novinara o prelaznom roku, pojačinjima, predstojećem večitom derbiju... Trener Partizana Aleksandar Stanojević odgovarao je na pitanja novinara, dotakao se mnogih tema: -… »
Stanojević: Dobio sam sve što sam želeo, ne opterećuje me derbi

Stanojević: Dobio sam sve što sam želeo, ne opterećuje me derbi

Večernje novosti 09.10.2020
TRENER fudbalera Partizana Aleksandar Stanojević izjavo je da jedva čeka večiti derbi protiv Crvene zvezde u 11. kolu Superlige. Crno-beli derbi 18. oktobra dočekuju sa zaostatkom od osam bodova u odnosu na najvećeg rivala, pa će za tim iz Humske… »
Pojačanja Partizana na skeneru Stanojevića, da li su mu ispunjene sve želje?

Pojačanja Partizana na skeneru Stanojevića, da li su mu ispunjene sve želje?

Sportske.net 09.10.2020
Strateg "crno-belih" dao analizu o svakom novajliji. Trener Partizana Aleksandar Stanojević govorio je o ishodu letnjeg prelaznog roka u Humskoj. U poslednja dva dana stigla su čak četvorica fudbalera - Miloš Jojić, Ivan Obradović, Svetozar… »
Stanojević: Bajbek je devetka, jedva čekam večiti derbi

Stanojević: Bajbek je devetka, jedva čekam večiti derbi

Nova 09.10.2020
Aleksandar Stanojević, trener fudbalera Partizana, govorio je o prelaznom roku u kom su crno-beli bili veoma aktivni. Partizan su u poslednjih 48 sati transfer perioda pojačali Miloš Jojić, Ivan Obradović, Svetozar Marković, Žan Kristof Bajbek, a… »
Stanojević iskreno o svemu: Analizirao pojačanja Partizana, jedan fudbaler ga posebno oduševio, pa ovako najavio derbi sa…

Stanojević iskreno o svemu: Analizirao pojačanja Partizana, jedan fudbaler ga posebno oduševio, pa ovako najavio derbi sa…

Sportal blic 09.10.2020
Partizan je furiozno završio prelazni rok! Crno-beli su u poslednjim danima prelaznog roka doveo petoricu igrača, koji su uz ranije pristiglog Aleksandra Miljkovića predstavljali sve ono što je trener Aleksandar Stanojević želeo da promeni u timu od… »

Vesti dana »