Povezane vesti
Ljajić: Osiguravajuće kuće spasavaju turističke agencije
Nova 09.10.2020
Ministar trgovine, turizma i telekomunikacija Rasim Ljajić izjavio je danas da su osiguravajuće kuce "Triglav osiguranje", "Globos" i "Dunav osiguranje" izrazile spremnost da nastave sa izdavanjem polisa osiguranja turističkim agencijama, u cilju… »
Stižu polise osiguranja, turističke agencije mogle bi da odahnu sledeće nedelje
Nova ekonomija 09.10.2020
Tri osiguravajuće kuće "Triglav osiguranje", "Globos" i "Dunav osiguranje" spremne su da nastave sa izdavanjem polisa osiguranja turističkim agencijama, koje još nemaju licence za normalno poslovanje, poručuju iz Vlade Srbije. "Agencijama su ove tri… »
Ljajić: Tri osiguravajuće kompanije spremne da daju osiguranje turističkim agencijama
Novi magazin 09.10.2020
Ministar trgovine, turizma i telekomunikacija Rasim Ljajić izjavio je danas da su osiguravajuće kuće "Triglav osiguranje", "Globos" i "Dunav osiguranje" izrazile spremnost da nastave sa izdavanjem polisa osiguranja turistuckim agencijama, u cilju… »
Vesti dana »
Đurić: Članstvo u EU bi Zapadnom Balkanu donelo više stabilnosti i oslabilo etnonacionalizam
Beta pre 5 satijoš 25 povezanih
"Pokušavam da ih probudim, nekad se uspavaju": Ovo smo svi hteli da čujemo od Novaka Đokovića
Mondo pre 1 satjoš 76 povezanih
Vladina uredba: Dizel za poljoprivrednike 184 dinara na svim pumpama
Radio 021 pre 8 satijoš 45 povezanih
Hrvatska eliminisana u trileru, Španija jeste furija, Švajcarci rutinski protiv Alžira
BBC News pre 9 satijoš 91 povezana




