Povezane vesti

Goca Tržan: Moj Raša flertuje sa ženama, neka ga

Goca Tržan: Moj Raša flertuje sa ženama, neka ga

Nova 09.10.2020
"Moj brak nije savršen! Pa čiji jeste? Što se tiče flerta, nemam ništa protiv toga. To apsolutno nije nikakav problem, čak je i simpatično", rekla je pevačica. Pevačica Goca Tržan nema problem da javno priča o detaljima iz svog bračnog života… »
Moj muž flertuje sa drugim ženama! Goca Tržan bez dlake na jeziku progovorila o problemima u braku (kurir televizija)

Moj muž flertuje sa drugim ženama! Goca Tržan bez dlake na jeziku progovorila o problemima u braku (kurir televizija)

Kurir 09.10.2020
Goca Tržan pojavila se na jednom popularnom događaju, gde je potpuno otvoreno govorila o svom odnosu sa suprugom i stanjem u braku. "Moj brak nije savršen! Pa čiji jeste?" Pevačica je naglasila da nema ništa protiv flerta, kao i da je to potpuno… »
Goci ne smeta kada raša flertuje: Sve je ok dok ne dođe do razmene telesnih tečnosti

Goci ne smeta kada raša flertuje: Sve je ok dok ne dođe do razmene telesnih tečnosti

Mondo 09.10.2020
Tržanka bez dlake na jeziku. Tržanka bez dlake na jeziku. Goca Tržan poznata je kao pevačica koja javno kaže ono što misli bez ustručavanja, te za nju ne postoje tabu teme. Tako je nedavno u rijalitiju "Moj savršeni brak" otkrila kako ona gleda na… »
Goci Tržan je flert skroz okej: Sve je super dok Raša ne razmenjuje telesne tečnosti sa drugim ženama!

Goci Tržan je flert skroz okej: Sve je super dok Raša ne razmenjuje telesne tečnosti sa drugim ženama!

Kurir 09.10.2020
Goca Tržan poznata je kao neko ko nema dlake na jeziku o čemu god da se polemiše. Popularna pecačica smatra da nijedna tema ne treba da bude tabu, baš kao ni prevara u braku ili vezi. Najpre smo se dotakli njenog rijalija u kojem je pokazala da ni… »

Vesti dana »