Povezane vesti

"Imam 6 po*no snimaka": Kija o videu vrele akcije za koji su tvrdili da je ona glavni akter

"Imam 6 po*no snimaka": Kija o videu vrele akcije za koji su tvrdili da je ona glavni akter

Mondo 09.10.2020
Suzana i Kija o estradnim skandalima. Suzana i Kija o estradnim skandalima. Kristina Kija Kockar i Suzana Mančić gostovale su u Jutarnji program na televiziji "Hepi" gde su govorile o estradnim skandalima i aferima koje su razbudile čitavu Srbiju… »
Suzana Mančić: Meni je život bio ugrožen! Ne želim na to da se vraćam!

Suzana Mančić: Meni je život bio ugrožen! Ne želim na to da se vraćam!

Svet plus 09.10.2020
Pevačica i voditeljka o aferama koje tresu srpsku estradu! Jutarnji program na televiziji "Hepi" otpočeo je u nestandardnom maniru, a nema sumnje da je tema o estradnim skandalima i aferima razbudila čitavu Srbiju. Gošće kod voditeljke Jovane… »
Kija Kockar progovorila o se*s skandalu! Do mene je dospeo snimak, traje tri sekunde! Pevačica otkrila sa čime se suočila!

Kija Kockar progovorila o se*s skandalu! Do mene je dospeo snimak, traje tri sekunde! Pevačica otkrila sa čime se suočila!

Kurir 09.10.2020
Kristina Kija Kockar dospela je u žiži javnosti nakon što ju je tadašnji muž Sloba Radanović prevario u rijalitiju. Ona je potom ušla u rijaliti, a nakon toga nastavila je da se bavi javnim poslom. Kockareva je progovorila o kućnim, p*rnografskim… »

Vesti dana »