Povezane vesti
Ministar policije FBiH isključen iz bakirove stranke: Čampara se zamerio svima jer je glasao za smenu vlade
Kurir 09.10.2020
Donedavni član Predsedništva SDA, i aktuelni poslanik u Skupštini KS i ministar unutrašnjih poslova Federacije Bosne i Hercegovine, Aljoša Čampara, isključen je iz članstva te stranke jer je potpisnik zahteva za smenu Vlade Kantona Sarajevo koju čine… »
Čampara podržao smjenu Vlade KS-a, SDA ga isključila
Al Jazeera 09.10.2020
Donedavni član Predsjedništva Stranke demokratske akcije podržao je zahtjev opozicije za smjenu Vlade Kantona Sarajevo. Aljoša Čampara, zastupnik u Skupštini Kantona Sarajevo (KS) i federalni ministar unutrašnjih poslova, isključen je iz Stranke… »
Podnesen zahtjev za smjenu Vlade Kantona Sarajevo
Slobodna Evropa 09.10.2020
Osamanaest poslanika Skupštine kantona Sarajevo potpisalo je i predalo u petak 9. oktobra zahtjev za smjenu odnosno za glasanje nepovjerenja aktuelnom sazivu Vlade Kantona Sarajevo, koju čine Stranka demokratske akcije (SDA) Demokratska fronta (DF) i… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza za Srbiju 6. i 7. avgust 2025: upozorenje na grad i lokalne pljuskove uz toplotni talas
Naslovi.ai pre 23 minutajoš 33 povezane

Sprečen promet 40 tona pilećeg mesa zaraženog salmonelom u Kruševcu
Naslovi.ai pre 3 satajoš 23 povezane

Mup: Identifikovano 15 učesnika protesta u Zemunu kada su oštećene prostorije SNS
Pravda pre 23 minutajoš 20 povezanih

Dodikov savetnik: Strani uzurpator se može pobediti jedino Gavrilovim principom
Danas pre 13 minutajoš 97 povezanih

Teolog Vukašin Milićević nakon saslušanja u Crkvenom sudu: Ostajem pri svemu što sam rekao
Beta pre 58 minutajoš 16 povezanih