Povezane vesti

Evroliga - Žalgiris savladao desetkovani Himki pred dolazak u Beograd!

Evroliga - Žalgiris savladao desetkovani Himki pred dolazak u Beograd!

Sportske.net 10.10.2020
Rusi mogli da računaju na svega sedam igrača. Košarkaši Žalgirisa su pobedili večeras u gostima Himki sa 84:70 (17:20, 24:12, 26:16, 17:22), u poslednjoj utakmici drugog kola Evrolige. Najefikasniji u Žalgirisu je bio Marijuš Grigonis sa 21… »
Žalgiris kroz Rusiju do maksimalnog učinka

Žalgiris kroz Rusiju do maksimalnog učinka

Sportski žurnal 10.10.2020
Domaćin zbog problema sa korona virusom igrao sa samo osam igrača. Korona virus je dobro udario po ruskom Himkiju, jedva su domaćini skrpili tim za megdan Litvancima. U sastavu ih je bilo osam, uz to da Dairis Bertans nije ulazio na teren. Praktično… »
Duško Ivanović preuzeo krivicu: Nije me iznenadila odlična igra Crvene zvezde

Duško Ivanović preuzeo krivicu: Nije me iznenadila odlična igra Crvene zvezde

Hot sport 10.10.2020
Trener košarkaša Baskonije Duško Ivanović na sebe je preuzeo krivicu za poraz od Crvene zvezde u 2. kolu Evrolige. Vođena sjajnim Džordanom Lojdom, koji je ubacio 30 poena, Zvezda je pobedila prvaka Španije 90:73 u Beogradu. – Nije me iznenadila… »
Saša Obradović: Osećaj je kao da sam osvojio pehar (video)

Saša Obradović: Osećaj je kao da sam osvojio pehar (video)

Sportski žurnal 10.10.2020
Obradović posle Baskonije: Osećaj je kao da sam osvojio pehar. Košarkaši Crvene zvezde pobedili su sinoć Baskoniju 93:70, u drugom kolu Evrolige u hali „Aleksandar Nikolić“. Izabranici Saše Obradovića ostvarili su prvi trijumf u sezoni u… »
Zvezda prejaka za Baskoniju

Zvezda prejaka za Baskoniju

Danas 10.10.2020
Crveno-beli odličnom igrom pobedili prvaka Španije u drugom kolu Evrolige – 90:73 Neubedljivi su bili u Istanbulu na startu Evrolige; Fenerbahče je uspešno iskažnjavao sve bolećivosti relativno novog tima pred kojim je proces uigravanja, međutim… »
Zvezda razbila baskoniju: Brutalna partija Lojda za prvi trijumf crveno-belih u Evroligi

Zvezda razbila baskoniju: Brutalna partija Lojda za prvi trijumf crveno-belih u Evroligi

Večernje novosti 09.10.2020
DRUGA evroligaška utakmica Crvene zvezde ove sezone i sasvim druga priča u odnosu na premijernu sa Fenerbahčeom u Istanbulu. Da su navijači mogli da zaposednu tribine hale „Aleksandar Nikolić“, iz prve ruke bi se uverili u potencijal novog tima… »
ABA liga: Mornar slavio u Zadru

ABA liga: Mornar slavio u Zadru

Večernje novosti 09.10.2020
KOŠARKAŠI Mornara pobedili su večeras na gostujućem terenu Zadar sa 82:66 (28:14, 12:11, 23:23, 19:18), u utakmici prvog kola ABA lige. U crnogorskom timu petorica igrača postigli su dvocifreni broj poena, najefikasniji je bio Džejkob Pulen sa 15, a… »

Vesti dana »