Povezane vesti
Uhapšen predsednik opštine Istok
Radio 021 10.10.2020
Predsednik opštine Istok Haki Rugova uhapšen je sa još dva opštinska službenika zbog sumnje da su zloupotrebili službeni položaj, javio je RTS, napominjući da je on osumnjičen da je članu porodice nezakonito dao imovinu opštine za kamenolom… »
Uhapšen gradonačelnik Istoka i još dvojica funkcionera
Nova 10.10.2020
Policija Kosova potvrdila je da je u petak uveče uhapšen gradonačelnik Istoka, Haki Rugova, zbog sumnje na korupciju. Tužilac u Osnovnom tužilaštvu Peći Valbona Dishaj-Hadžosaj rekla je da su pored gradonačelnika Istoka, uhapšeni i njegov… »
Uhapšen gradonačelnik Istoka Haki Rugova
Danas 10.10.2020
Policija Kosova potvrdila je da je večeras uhapšen gradonačelnik Istoka Haki Rugova zbog sumnje na korupciju. Tužilac u Osnovnom tužilaštvu Peći Valbona Dishaj-Hadžosaj rekla je da su pored gradonačelnika Istoka, uhapšeni i njegov zamenik i… »
Vesti dana »

Mup: U automobilu aktiviste studenata u blokadama L. D. pronađeno 30 gasnih sprejeva i veća količina zaštitne opreme
Blic pre 5 satijoš 3 povezane

Student Ekonomskog fakulteta u Nišu ponovo priveden, nakon današnjeg Vučićevog „upozorenja“ policajcima i tužiocima
Danas pre 4 satijoš 1 povezana

Oglasio se MUP posle pucnjave u Odžacima: Policija traga za napadačem koji je ispalio nekoliko hitaca u B.M.
Blic pre 4 satijoš 1 povezana