Povezane vesti

Ovakav užas se retko viđa, svet u šoku: Kolumbijac sam sebi slomio nogu, od jezivog prizora protivnik se samo uhvatio za…

Ovakav užas se retko viđa, svet u šoku: Kolumbijac sam sebi slomio nogu, od jezivog prizora protivnik se samo uhvatio za…

Sportal blic 10.10.2020
Kvalifikacije za Svetsko prvenstvo 2022. u južnoameričkoj zoni startovale su sinoć, Brazil je “isprašio” Boliviju, ali događaj večeri, i to užasan, odigrao se na meču između Kolumbije i Venecuele. Kolumbijci su predvođeni Hamesom Rodrigezom… »
Protivnik gledao i plakao: Jeziva povreda kolumbijskog fudbalera koji je sam sebi slomio nogu! (video)

Protivnik gledao i plakao: Jeziva povreda kolumbijskog fudbalera koji je sam sebi slomio nogu! (video)

Hot sport 10.10.2020
Fudbalska reprezentacija Kolumbije pobedila je Venecuelu sa 3:0 na startu kvalifikacija za Svetsko prvenstvo, ali je meč ostao u senci događaja sa početka utakmice. Santijago Arijas, fudbaler Kolumbije i Bajer Leverkuzena, sam je sebi slomio nogu! Ovaj… »
Sam sebi slomio nogu, protivnik gledao i plakao: Odvratna povreda Kolumbijca, nije za one sa slabim stomakom (video)

Sam sebi slomio nogu, protivnik gledao i plakao: Odvratna povreda Kolumbijca, nije za one sa slabim stomakom (video)

Mondo 10.10.2020
Sudija je morao i da promeni odluku. Sudija je morao i da promeni odluku. Sinoć su startovale kvalifikacije za Svetsko prvenstvo 2022. u južnoameričkoj zoni. Brazil je "isprašio" Boliviju, ali događaj večeri nije bio nimalo prijatan. On se odigrao… »
Brazil i Kolumbija silni, sve ostalo u senci užasne povrede - Arijas sam sebi polomio nogu (video)

Brazil i Kolumbija silni, sve ostalo u senci užasne povrede - Arijas sam sebi polomio nogu (video)

Mozzart sport 10.10.2020
Stavljena tačka na prvo kolu južnoameričkih kvalifikacija za Katar 2022. Dva najlošije reprezentacije Južne Amerike nisu imale šta da traže protiv Brazila i Kolumbije na zatvaranju prve runde kvalifikacija za Mundijal u Kataru 2022. Selekao je u… »

Vesti dana »