Povezane vesti

"Za jedne sam terza mađija, za druge terza: Mafija!" Zvezdan Terzić: Partizanom se ne bavimo, on je u rangu Radničkog…

"Za jedne sam terza mađija, za druge terza: Mafija!" Zvezdan Terzić: Partizanom se ne bavimo, on je u rangu Radničkog…

Sportal blic 10.10.2020
Generalni direktor FK Crvena zvezda, Zvezdan Terzić, vrlo otvoreno je govorio o sebi i klubu na čijem je čelu. Gostujući na TV stanici K1, on je u emisiji “Šta sam tebi i ko sam tebi”, govorio o brojnim temama. Najpre je pričao o tome kako… »
Zvezdan Terzić: Odavde bi Bajernov menadžer pobegao za tri dana! Košarka se igra u četiri evropske zemlje

Zvezdan Terzić: Odavde bi Bajernov menadžer pobegao za tri dana! Košarka se igra u četiri evropske zemlje

Mozzart sport 10.10.2020
O Putinu, obrazovanju, Dejanu Stankoviću i tome da li je mađija ili mafija. Iza Crvena zvezda je slavna istorija, solidna sadašnjost, ali i neizvesna budućnost. Posle decenija stagnacije klub sa Marakane je uspeo da veže četiri učešća u grupnim… »
‘Zvezda je džinovski korak ispred Partizana’: Terzić ‘bocnuo’ večitog rivala – ‘Znam da sam za neke mađija, a…

‘Zvezda je džinovski korak ispred Partizana’: Terzić ‘bocnuo’ večitog rivala – ‘Znam da sam za neke mađija, a…

Hot sport 10.10.2020
Generalni direktor Crvene zvezde Zvezdan Terzić gostujući u emisiji ‘Šta sam sebi, ko sam tebi’ na televiziji ‘K1’ govorio je o svom životu i onome kako ga vidi običan čovek, ali i večitom rivalu. Terzić je odgovarao na razna pitanja… »
Terzine "strelice" ka Humskoj - Želim bolji Partizan!

Terzine "strelice" ka Humskoj - Želim bolji Partizan!

Sportske.net 10.10.2020
Generalni direktor Crvene zvezde govorio o najvećem rivalu. Zvezdan Terzić je gostovao na televiziji K1, a prenosi Mondo, i tom prilikom govorio je i o najvećem rivalu - Partizanu. "Veliki je rivalitet između Zvezde i Partizana, ali često neke stvari… »
"Zvezda je džinovski korak ispred partizana": Zvezdan Terzić opleo po večitom rivalu - njihov rang je Radnički!

"Zvezda je džinovski korak ispred partizana": Zvezdan Terzić opleo po večitom rivalu - njihov rang je Radnički!

Mondo 10.10.2020
Generalni direktor crveno-belih oštro po najvećem rivalu. Generalni direktor crveno-belih oštro po najvećem rivalu. Klupski fudbal je na kratkoj pauzi zbog utakmica reprezentacija, ali već 18. oktobra očekuje nas najveća utakmica srpskog fudbala… »
"Zvezda je džinovski korak ispred Partizana, što bi se mi bavili njima, njihov rang je Radnički"

"Zvezda je džinovski korak ispred Partizana, što bi se mi bavili njima, njihov rang je Radnički"

Telegraf 10.10.2020
Generalni direktor Crvene zvezde žestoko o rivaliskom klubu. Generalni direktor Crvene zvezde, Zvezdan Terzić gostovao je u emisiji na televiziji K1, gde je odgovarao na zanimljiva pitanja. Jedno od njih je bilo i kako to da treneri Zvezde i Partizana… »

Vesti dana »