Povezane vesti

Tumbaković pred Mađarsku: O "otkazu" nije hteo da priča, govorio o promenama u timu!

Tumbaković pred Mađarsku: O "otkazu" nije hteo da priča, govorio o promenama u timu!

Mondo 10.10.2020
Selektor reprezentacije Srbije Ljubiša Tumbaković govorio je o predstojećem duelu Lige nacija, ali i o pobedi nad Norveškom. Selektor reprezentacije Srbije Ljubiša Tumbaković govorio je o predstojećem duelu Lige nacija, ali i o pobedi nad… »
Mi nemamo glavne igrače i one iz drugog plana: Tumbaković najavio promene za meč sa Mađarskom

Mi nemamo glavne igrače i one iz drugog plana: Tumbaković najavio promene za meč sa Mađarskom

Telegraf 10.10.2020
Podstetimo, duel 3. kola LN se igra u nedelju od 20.45. Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Ljubiša Tumbaković održao je konferenciju za medije pred meč sa Mađarskom u Ligi nacija! Orlovi u nedelju od 20.45 minuta dočekuju Mađare u 3. kolu B… »
Lane oduševljen, miriše na nešto veliko - Posebna poruka za Sergeja

Lane oduševljen, miriše na nešto veliko - Posebna poruka za Sergeja

Sportske.net 10.10.2020
Oglasio se i veliki Milan Jovanović. Fudbaleri Srbije su ponovo najomiljeniji u naciji, pošto su odigrali jednu od najboljih partija poslednjih nekoliko godina. Srbija je pobedom nad Norveškom (2:1), napravila ogroman korak ka plasmanu na EP, na koji… »
Srbija dobila igru i Sergeja

Srbija dobila igru i Sergeja

Danas 10.10.2020
Fudbalska reprezentacija posle dve i po godine ostvarila bitan rezultat Reprezentacija Srbije je izgleda posle dvogodišnjeg lutanja ponovo pronašla igru vrednu pažnje koja je viđena u pobedi nad Norveškom (2:1) u polufinalu baraža za odlazak na… »
"Sergej i ja smo dobili neke svoje: Zadatke!" Ovako je Luka Milivojević video meč sa Norveškom, a zna i šta da očekuje od…

"Sergej i ja smo dobili neke svoje: Zadatke!" Ovako je Luka Milivojević video meč sa Norveškom, a zna i šta da očekuje od…

Sportal blic 09.10.2020
Reprezentativac Srbije Luka Milivojević čestitao je saigračima na zasluženoj pobedi protiv Norveške u polufinalu C divizije Lige nacija, koja se, pomalo nepravedno, naziva baražem za odlazak na Evropsko prvenstvo. je pobedila Norvešku 2:1 posle… »

Vesti dana »