Povezane vesti
Ako se ovih pet stvari dogodi, biće uvedene oštrije epidemiološke mere
Moj Novi Sad 10.10.2020
Na poslednja dva sastanka Kriznog štaba pored razmatranja novih mera ukoliko broj zaraženih od korone nastavi da raste, određeni su i kriterijumi kada će se posegnuti za rigoroznim merama. Prema informacijama Srpskog telegrafa, zaključeno je da… »
Pet uslova za uvođenje rigoroznih mera: Ako se ovo dogodi u Srbiji, ulazimo u karantin
Mondo 10.10.2020
Na poslednja dva sastanka Kriznog štaba pored razmatranja novih mera ukoliko broj zaraženih od korone nastavi da raste, određeni su i kriterijumi kada će se posegnuti za rigoroznim merama. Na poslednja dva sastanka Kriznog štaba pored razmatranja novih… »
Pet uslova za uvođenje karantina u Srbiju: Korona ponovo preti, a šta bi mogle da budu nove mere?
Pravda 10.10.2020
Na poslednja dva sastanka kriznog štaba ozbiljno je razmatrano preduzimanje novih oštrijih mera ukoliko broj zaraženih od korone nastavi da raste. Nije to bilo u smislu uvođenja karantina ili nečeg sličnog za pet ili deset dana, ali su određeni parametri… »
Vesti dana »
Da li su lekovi pojeftinili koliko je najavljeno: Počinje primena dela mera iz „paketa pomoći“ građanima
Nedeljnik pre 3 minutajoš 6 povezanih
Struja na berzi sve skuplja zbog suše: Da li će EPS rastuće cene iz uvoza nadoknaditi povećanjem cene za građane?
Danas pre 8 minutajoš 2 povezane
NIS nakon produžetka licence: Bez prekida u preradi nafte i operativnim aktivnostima
Radio 021 pre 3 minutajoš 5 povezanih





