Povezane vesti

Vučić na zatvaranju Dečje nedelje Poštovana deco, čitao sam radove Dunje, Nevene, Patricije i Gabrijela! Izvanredni su…

Vučić na zatvaranju Dečje nedelje Poštovana deco, čitao sam radove Dunje, Nevene, Patricije i Gabrijela! Izvanredni su…

Kurir 11.10.2020
Volim svoju majku ali ona je samo moja majka a Srbija je majka svima, citirao je predsednik jedan nagrađeni rad na temu "Zašto volim Srbiju" BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prisustvovao je svečanom zatvaranju "Dečje nedelje 2020" gde je… »
Svečano zatvorena "Dečija nedelja", Vučić uručio plakete i pohvalio školarce

Svečano zatvorena "Dečija nedelja", Vučić uručio plakete i pohvalio školarce

Blic 11.10.2020
- Mislio sam da su nove generacije te koje se razumeju u virtuelni svet i bio sam uveren, očigledno pogrešno, da manje uče, da su manje pismene... a posebno je važno da još više posvećujemo pažnje deci - rekao je danas predsednik Srbije Aleksandar… »
Svečano zatvaranje "Dečije nedelje", Vučić uručio plakete

Svečano zatvaranje "Dečije nedelje", Vučić uručio plakete

RTV 11.10.2020
BEOGRAD - Manifestacija "Dečja nedelja" završava se danas svečanošću u Palati Srbija kojoj prisustvuje i predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Nakon obilaska štandova na kojem je predstavljeno 50 najboljih umetnički radova dece na temu "Zašto… »
Vučić danas na zatvaranju Dečje nedelje 2020: Svečanost u Palati Srbija

Vučić danas na zatvaranju Dečje nedelje 2020: Svečanost u Palati Srbija

Kurir 11.10.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prisustvovaće danas svečanom zatvaranju "Dečje nedelje 2020". Zatvaranje je zakazano u 10:00 časova u Palati Srbija, saopštila je pres služba predsednika. Tradicionalna manifestacija "Dečja nedelja" obeležena… »
Vučić sutra na zatvaranju ‘Dečije nedelje 2020’

Vučić sutra na zatvaranju ‘Dečije nedelje 2020’

Danas 10.10.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prisustvovaće sutra, u nedelju, u 10.00 sati u Palati Srbije svečanom zatvaranju „Dečije nedelje 2020“, najavio je danas njegov kabinet. Manifestacija „Dečija nedelja“ održava se od 5. do 11. oktobra, u… »

Vesti dana »