Povezane vesti

Đoković: Veliko iskustvo za mene; Nadal: Revanš za Melburn

Đoković: Veliko iskustvo za mene; Nadal: Revanš za Melburn

Politika 11.10.2020
Nadal je veliki šampion, pokazao je to danas i ovo je još jedno veliko iskustvo za mene, priznao je Novak Đoković posle poraza u finalu Rolan Garosa od Španca. „Bio je težak meč za mene. Nisam zadovoljan kako sam odigrao, pobedio je bolji… »
Nadal je šampion Rolan Garosa

Nadal je šampion Rolan Garosa

RTS 11.10.2020
Španac Rafael Nadal savladao je Novaka Đokovića sa 3:0 po setovima 6:0, 6:2, 7:5 i osvojio 13. titulu na Rolan Garosu. 11. 10. 2020. 17:51 Kraj meča, Đoković - Nadal 5:7 Nadal asom stavlja tačku na ovaj meč u gemu osvojenom bez izgubljenog poena… »
Pobeda Nadala bez izgubljenog seta u finalu Rolan Garosa u Parizu

Pobeda Nadala bez izgubljenog seta u finalu Rolan Garosa u Parizu

Politika 11.10.2020
Prvi teniser sveta Novak Đoković nije uspeo da osovoji ovogodišnji Rolan Garos pošto je u finalu poražen od Španca Rafaela Nadala u tri seta (0:6, 2:6, 5:7). Novak Đoković i Rafael Nadal su danas na stadionu Filip Šatrije igrali meč finala Rolan… »
Komentari Srba na Novakov poraz su poraz svih nas

Komentari Srba na Novakov poraz su poraz svih nas

Noizz 11.10.2020
Rafael Nadal je pobedom nad Novakom Đokovićem od 3-0 u setovima osvojio 13. titulu na Rolan Garosu. Nadal je "počistio" Đokovića posle dva sata i 41 minuta igre – 6:0, 6:2, 7:5. Ovo je Špancu bilo 13. titula u Parizu u isto toliko odigranih… »
Novak - Šta dalje?

Novak - Šta dalje?

Sportske.net 11.10.2020
Dva najvažnija cilja ostaju na snazi! Novak Đoković je izgubio u finalu Rolan Garosa sa 3:0 u setovima od Rafaela Nadala. Posle meča je rekao da misli da i dalje može da prestigne Rafaela Nadala i Rodžera Federera po broju osvojenih Gren Slemova i… »
Novak igra u Beču, ima velike šanse da ostane broj jedan

Novak igra u Beču, ima velike šanse da ostane broj jedan

Nova 11.10.2020
Novak Đoković ozbiljno namerava da godinu završi na čelnoj poziciji ATP liste, a u tome bi moglo da mu pomogne i što će igrati na turniru Serije ATP 500 u Beču. Turnir u glavnom gradu Austrije igra se od 26. oktobra do 1. novembra, a da će igrati… »
Nadal: Novače, razbio si me u Melburnu, sad je bio moj red

Nadal: Novače, razbio si me u Melburnu, sad je bio moj red

Nova 11.10.2020
Rafael Nadal uputio je šmekerske reči Novaku Đokoviću posle finala Rolan Garosa. Španski as razbio je prvog tenisera svega 6:0, 6:2, 7:5, za 13. titulu Rolan Garosa, odnosno 20. grend slem trofej. Ipak, pamti dobro Nadal početak godine i Australijan… »
Nole je imao drugačiji plan, ali...

Nole je imao drugačiji plan, ali...

Sportske.net 11.10.2020
Srpski teniser Novak Đoković rekao je da je mogao i morao bolje u današnjem finalu Otvorenog prvenstva Francuske, u kom je poražen od Rafaela Nadala. Đoković je izgubio od Rafaela Nadala u finalu Rolan Garosa sa 3:0 u setovima (6:0, 6:2, 7:5)… »
Titule bez izgubljenog seta za istoriju tenisa

Titule bez izgubljenog seta za istoriju tenisa

Mozzart sport 11.10.2020
Ovo se nikad ranije nije desilo. Rafael Nadal je protutnjao Rolan Garosom! Ubedljiva pobeda u finalu nad Novakom Đokovićem je bila samo kulminacija fenomenalnog turnira za Španca koji je došao do 100. pobede i 13. titule u karijeri na pariskom grend… »
Kratka i iznenađujuća lista igrača koji su Novaku uzeli set s nulom

Kratka i iznenađujuća lista igrača koji su Novaku uzeli set s nulom

Mozzart sport 11.10.2020
Svega četvorica na grend slem turnirima. Izazov sam po sebi nije mogao da bude veći. Rafael Nadal na Rolan Garosu, a porazi “kralja šljake“ u Parizu retki su kao Halejeva kometa. A još nakon što mu je Novak Đoković prvi set predao bez… »
Istorija je ispisana: Nadal stigao i nedostižnog Federera! Novakov zadatak nije lak (anketa)

Istorija je ispisana: Nadal stigao i nedostižnog Federera! Novakov zadatak nije lak (anketa)

Mondo 11.10.2020
Kralj šljake je učvrstio svoj tron. Kralj šljake je učvrstio svoj tron Rodžer Federer nije više sam na vrhu! Najbolji španski teniser svih vremena Rafael Nadal stigao je Federerovih neverovatnih 20 Grend slem titula i upisao jubilarnu 100. pobedu… »
"Prošli put je Novak razbio mene, SAD sam ja njega": Nadal neće o rekordima posle 100. pobede na Rolan Garosu!

"Prošli put je Novak razbio mene, SAD sam ja njega": Nadal neće o rekordima posle 100. pobede na Rolan Garosu!

Mondo 11.10.2020
Španac je bio vrlo ubedljiv protiv Đokovića. Španac je bio vrlo ubedljiv protiv Đokovića. Rafael Nadal je neuništivi šampion Rolan Garosa! Španac je u Parizu osvojio 13. grend slem i sa 20 se izjednačio sa Rodžerom Federerom savladavši Novaka… »
Novak ispao šmeker posle poraza: Rafa ti si kralj šljake, to sam osetio na svojoj koži!

Novak ispao šmeker posle poraza: Rafa ti si kralj šljake, to sam osetio na svojoj koži!

Mondo 11.10.2020
Najbolji teniser sveta Novak Đoković poražen je u finalu Rolan Garosa od Rafaela Nadala. Najbolji teniser sveta Novak Đoković poražen je u finalu Rolan Garosa od Rafaela Nadala. Rafael Nadal je ostao kralj šljake, a Novak Đoković je ostao… »
I Nadal je čovek od krvi i mesa! Španac se zahvalio Novaku, uzeo mikrofon i pustio suze! /video/

I Nadal je čovek od krvi i mesa! Španac se zahvalio Novaku, uzeo mikrofon i pustio suze! /video/

Sportal blic 11.10.2020
Nakon što je 13. put osvojio Rolan Garos, ukupno 20. grend slem trofej, Rafael Nadal nije uspeo da zadrži emocije. Nekoliko puta mu se to desilo, i kod podizanja pehara, a i kod intoniranja himne Španije. Potom se još jednom obratio publici španski… »
Nakon novakovog poraza, oglasila se Jelena Đoković: Snažna poruka na Tviteru! (foto)

Nakon novakovog poraza, oglasila se Jelena Đoković: Snažna poruka na Tviteru! (foto)

Mondo 11.10.2020
Teniserova supruga se odmah oglasila! Teniserova supruga se odmah oglasila! Novak Đoković je odigrao vrlo loš meč u finalu Rolan Garosa i izgubio u tri seta (6:0, 6:2, 7:5), pa je tako Nadal podigao 13. pehar u Parizu. Odmah nakon kraja meče na… »
Nadal: Đoković me je razbio u Australiji, sada je došao red na mene

Nadal: Đoković me je razbio u Australiji, sada je došao red na mene

Sportski žurnal 11.10.2020
Španski teniser Rafael Nadal čestitao je Novaku Đokoviću, koga je ubedljivo pobedio u finalu Otvorenog prvenstva Francuske. – Čestitke Novaku za još jedan sjajan turnir. On je mene razbio u Australiji, sada ja došao red na mene. To je deo igre… »
Federer čestitao prijatelju: Bravo, Rafa, zaslužio si

Federer čestitao prijatelju: Bravo, Rafa, zaslužio si

N1 Info 11.10.2020
Švajcarski teniser Rodžer Federer čestitao je 'svom prijatelju' Rafaelu Nadalu na osvajanju 20. Gren slem titule. Nadal je u nedelju osvojio 13. trofej na Rolan Garosu, pošto je savladao Novaka Đokovića maksimalnim rezultatom. Španac je na taj… »
Đoković će igrati i u Beču!

Đoković će igrati i u Beču!

N1 Info 11.10.2020
Novak Đoković igraće na turniru iz Serije 500 u Beču, otkrio je srpskim novinarima na konferenciji za medije posle poraza od Rafaela Nadala u finalu Rolan Garosa. Đoković je rekao da je dobio „specijalnu pozivnicu“ za turnir koji će mu… »
Đoković: Dan kada kažete, skidam kapu protivniku

Đoković: Dan kada kažete, skidam kapu protivniku

Nova 11.10.2020
Nepun sat posle završenog finala, Novak Đoković je na konferenciji za medije odgovarao na pitanja i rekao je da njegov poraz nema nikakve veze sa povredom koja ge je mučila ranije tokom turnira. Ne dešava se Novaku da često izgubio sa 3:0, ali tako… »
Đoković: Veliko priznanje Nadalu, važno je da možemo da igramo sport koji volimo

Đoković: Veliko priznanje Nadalu, važno je da možemo da igramo sport koji volimo

Večernje novosti 11.10.2020
NAJBOLjI teniser sveta Novak Đoković poražen u finalu Rolan Garosa od Rafaela Nadala sa 6:0, 6:2, 7:5 i s punim pravom nije bio zadovoljan igrom. Svestan je Đoković da je bio daleko od najbolje igre. - Veliko priznanje Nadalu, njegovim timu i… »
Federer se oglasio čim mu je Rafa izjednačio rekord: Da li bi napisao isto i da je Novak uzeo pehar?

Federer se oglasio čim mu je Rafa izjednačio rekord: Da li bi napisao isto i da je Novak uzeo pehar?

Telegraf 11.10.2020
Označio je Nadala kao svog najvećeg rivala i indirektno poručio da ni njegova karijera još nije gotova iako ima 39 godina. Švajcarski teniser Rodžer Federer čestitao je Rafaelu Nadalu na osvajanju 13. Rolan Garosa i izjednačavanju Rodžerovog… »
Federer je ipak doživeo teži debakl u Parizu od Novaka: Rodžerov neslavni rekord ostao nedodirljiiv!

Federer je ipak doživeo teži debakl u Parizu od Novaka: Rodžerov neslavni rekord ostao nedodirljiiv!

Telegraf 11.10.2020
I dalje će onaj meč iz 2008. biti rekordan. Fanovi Rodžera Federera ponadali su se debaklu Novaka Đokovića koji bi prestigao onaj duel iz 2008. godine, ali do toga nije došlo. Rafa je svoju četvrtu parisku titulu osvojio 2008. godine, i to tako… »
Kasno buđenje Đokovića - "bezgrešni" Nadal 13. put šampion Rolan Garosa!

Kasno buđenje Đokovića - "bezgrešni" Nadal 13. put šampion Rolan Garosa!

RTV 11.10.2020
PARIZ - Španac Rafael Nadal savladao je Novaka Đokovića sa 3:0 po setovima 6:0, 6:2, 7:5 i osvojio 13. titulu na Rolan Garosu. Naš teniser zapretio tek u trećem setu, ipak nije imao snage za više. Španac se izjednačio s Rodžerom federerom po… »
Crta na kraju lude 2020: Federer – 20, Nadal – 20, Đoković – 17

Crta na kraju lude 2020: Federer – 20, Nadal – 20, Đoković – 17

Mozzart sport 11.10.2020
A mogla je ova godina i drugačije da se završi. Sjajno je počela ova 2020. godina za Novaka Đokovića. Osvajanjem Australijen Opena je uhvatio zalet za da krene ka rekordu po broj grend slema titula i statusu najvećeg svih vremena. Teoretski je imao… »
Španci u ekstazi nakon poraza Đokovića, Rafa najbolji svih vremena!?

Španci u ekstazi nakon poraza Đokovića, Rafa najbolji svih vremena!?

Sportske.net 11.10.2020
Slavlje na Pirinejima, ali uskoro čekamo odgovor Novaka... Čitava Španija je oduševljena ubedljivim trijumfom Rafela Nadala nad najboljim teniserom sveta Novakom Đokovićem u finalu Rolan Garosa. Španac je stigao do 13. titule na Otvorenom prvenstvu… »
Novače, još ćemo se boriti!

Novače, još ćemo se boriti!

Mozzart sport 11.10.2020
Rafa Nadal je na svoj način tešio najvećeg rivala. Čovek koji je danas u Parizu pokazao da mu nema ravnog na crvenoj šljaci i da će se teško roditi sličan, Rafael Nadal još jednom je pokazao veliku skromnost pri podizanju pehara. Pre svega je… »
Nadalu 13 nije baksuzan broj: Đoković se poklonio kralju Pariza

Nadalu 13 nije baksuzan broj: Đoković se poklonio kralju Pariza

Mozzart sport 11.10.2020
Španac potpuno dominirao protiv indisponiranog Novaka u finalu Rolan Garosa i još jednom potvrdio da mu nema ravnog na crvenoj šljaci Grada svetlosti, stigavši usput Federera po broju grend slemova. Neumoljiv, neosvojiv... da parfaraziramo jedan… »
Nikad teže protiv Rafe

Nikad teže protiv Rafe

Mozzart sport 11.10.2020
Samo sedam gemova uzeo je Đoković u finalu Rolan Garosa. Jedno od najvećih rivalstva u istoriji sporta: Novak Đoković protiv Rafaela Nadala. S poslednjim, bar trenutno, poglavljem u finalu ovogodišnjeg Rolan Garosa. Đoković uprkos porazu i dalje… »
Đoković: Pobedio je bolji, važno je da se igra

Đoković: Pobedio je bolji, važno je da se igra

Mozzart sport 11.10.2020
Za njega je čaša uvek polupuna. Pomalo čudno spokojan i miran i pored teško, neočekivano teškog poraza u finalu Rolan Garosa, Novak Đoković se na završnoj ceremoniji obratio javnosti. Za njega je i ovaj put čaša polupuna, kako i treba da bude… »
Nadal osvojio Rolan Garos, pobedio Novaka sa 3:0

Nadal osvojio Rolan Garos, pobedio Novaka sa 3:0

Sputnik 11.10.2020
Rafael Nadal pobedio je u finalu Rolan Garosa. Španac je do 13. titule u Parizu došao pošto je savladao Novaka Đokovića 3-0 u setovima (6:0, 6:2, 7:5). Osvojio je 20. Gren slem trofej, čime je izjednačio rekord Rodžera Federera. Nadal je ostao… »
Novak bez šanse protiv "kralja šljake": Nadal osvojio 20. grend slem, Đoković odigrao užasan meč!

Novak bez šanse protiv "kralja šljake": Nadal osvojio 20. grend slem, Đoković odigrao užasan meč!

Mondo 11.10.2020
Srpski teniser se probudio tek u trećem setu, ali ni to nije bilo dovoljno da zaustavi Rafu. Srpski teniser se probudio tek u trećem setu, ali ni to nije bilo dovoljno da zaustavi Rafu. Rafael Nadal osvojio je 13. put u karijeri Rolan Garos pobedivši… »
Nadal porazio Đokovića u finalu Rolan Garosa: Srbin nije mogao ni do seta, neverovatan tenis Španca i žal zbog Novakovog…

Nadal porazio Đokovića u finalu Rolan Garosa: Srbin nije mogao ni do seta, neverovatan tenis Španca i žal zbog Novakovog…

Sportal blic 11.10.2020
Sve je uspeo Novak Đoković u karijeri osim da pobedi Rafaela Nadala u finalu Rolan Garosa! Nole je odigrao ispod nivoa i izgubio sa 6:0, 6:2, 7:5. Osvajanjem titule, Španac se izjednačio sa Federerom u grend slem titulama. Obojica ih imaju po 20. Nole… »
Nadal trijumfom nad Đokovićem osvojio trinaesti naslov Roland Garrosa

Nadal trijumfom nad Đokovićem osvojio trinaesti naslov Roland Garrosa

Al Jazeera 11.10.2020
Španski teniser je u finalu protiv Novaka Đokovića zabiježio 100. pobjedu na pariskom Grand Slamu. Španski teniser Rafael Nadal osvojio je Grand Slam Roland Garros savladavši u finalu u Parizu Srbijanca Novaka Đokovića sa 6:0, 6:2, 7:5, za dva… »
Rafa stigao Federera, imaju po 20 grend slem titula

Rafa stigao Federera, imaju po 20 grend slem titula

Nova 11.10.2020
Rafael Nadal je osvajanjem 13. pehara na Rolan Garosu uspeo da osvoji 20. grend slem titulu u karijeri i izjednači se po tom učinku sa velikim rivalom, Rodžerom Federerom. Švajcarac nije igrao od Australije početkom godine, nije ga bilo zbog… »
Najteži porazi u finalima, Nole bolje prošao od Federera

Najteži porazi u finalima, Nole bolje prošao od Federera

Nova 11.10.2020
Rafael Nadal osvojio je 13. Rolan Garos, razbio je Novaka Đokovića u finalu, ali srpski as nije pretrpeo najteži poraz u finalu pariskog grend slema. Španski teniser podigao je 20. grend slem trofej, čime se izjednačio sa Rodžerom Federerom po… »
"I ti si mene ovako razbio": Veliki gest Nadala prema Novaku odmah nakon finala, retko ko ga je očekivao /video/

"I ti si mene ovako razbio": Veliki gest Nadala prema Novaku odmah nakon finala, retko ko ga je očekivao /video/

Sportal blic 11.10.2020
Novak Đoković je pretrpeo najteži poraz u finalu Rolan Garosa od Rafaela Nadala koji ga je savladao sa 6:0, 6:2, 7:5, a potom uputio sjajne reči. U izjavi odmah posle meča, Nadal je poručio kako je to tenis - jednom pobedi jedan, drugi put drugi… »
Nadal osvojio 13. trofej Rolan Garosa

Nadal osvojio 13. trofej Rolan Garosa

Novi magazin 11.10.2020
Srpski teniser Novak Đoković izgubio je od Španca Rafaela Nadala u finalu Rolan Garosa u tri seta, 0:6, 2 :6, 5:7. Pobedniku Nadalu, kojeg s razlogom zovu „kraljem šljake“, ovo je 13. titula na Rolan Garosu. Prvi teniser sveta, Đoković, i broj… »
ZASTRAŠUJUĆE Nadalove brojke! Ovo nikad niko neće dostići?

ZASTRAŠUJUĆE Nadalove brojke! Ovo nikad niko neće dostići?

Sportske.net 11.10.2020
Neverovatno! Kako je moguće da neko OVAKO dominira? Pokušavao je Novak godinama da ga u inostranim medijima tretiraju na isti način kao Federera i Nadala, ali od danas će to biti još teže, pošto su Federer i Nadal prvi teniseri u istoriji koji su… »
Đoković: Rafa je pokazao zašto je 'kralj šljake'

Đoković: Rafa je pokazao zašto je 'kralj šljake'

N1 Info 11.10.2020
Najbolji teniser sveta Novak Đoković istakao je da nije zadovoljan kako je igrao u finalu Rolan Garosa, ali je odao priznanje Rafaelu Nadalu za osvojenu 13. titulu u Parizu. Nadal je osvojio 13. titulu u Parizu, pošto je savladao Đokovića 6:0, 6:2… »
Vilander: Ovo se neće pamtiti kao veliko finale

Vilander: Ovo se neće pamtiti kao veliko finale

Nova 11.10.2020
Mats Vilander i Tim Henman, komentatori Eurosporta, iznenađeni su tako lakom i brzom pobedom Rafaela Nadala u finalu Rolan Garosa. Španac je posle 160 minuta slavio sa 6:0, 6:2, 7:5, a Vilander, koji je pobedio u Parizu tri puta, kaže da je očekivao… »
Vilander izbaksuzirao Novaka: Nadao sam se velikom finalu, Rafa je učinio da ne bude!

Vilander izbaksuzirao Novaka: Nadao sam se velikom finalu, Rafa je učinio da ne bude!

Mondo 11.10.2020
Oglasio se i nekadašnji "hejter" Đokovića. Oglasio se i nekadašnji "hejter" Đokovića. Čini se da je Novaka Đokovića bolje išlo dok je Mats Vilander govorio da će izgubiti, pošto čim je prognozirao da će pobediti Rafaela Nadala u pet setova -… »
"Želim da odam veliko priznanje Rafi": Novak vidno razočaran, pa sa pozornice Rolan Garosa poručio: Nisam zadovoljan!

"Želim da odam veliko priznanje Rafi": Novak vidno razočaran, pa sa pozornice Rolan Garosa poručio: Nisam zadovoljan!

Sportal blic 11.10.2020
Naravno da je teško Novaku Đokoviću posle jednog od najtežih poraza u karijeri. . Impresivno! Svestan je veličine dostignuća, pa je posle meča, na ceremoniji dodele pehara, rekao: - Želeo bih da odam Rafi veliko priznanje. Ne samo na ovoj pobedi… »
Novak: Potpuno me je nadigrao, nema šta da se priča

Novak: Potpuno me je nadigrao, nema šta da se priča

Nova 11.10.2020
Novak Đoković nije bio raspoložen posle ubedljivog poraza u finalu Rolan Garosa od Rafaela Nadala. Najbolji reket sveta je posle 160 minuta igre položio oružje, izgubivši četvrti put od pet finala u Bolonjskoj šumi i treći put od Nadala, 6:0… »
Federer čestitao Nadalu: Ti si moj najveći rival

Federer čestitao Nadalu: Ti si moj najveći rival

Nova 11.10.2020
Rafael Nadal je osvojio 13. put Rolan Garos, i stigao do jubilarnog 20. grend slema posle pobede nad Novakom Đokovićem, a Rodžer Federer se ekspresno oglasio i čestitao mu. “Uvek sam imao ogromno poštovanje prema mom drugu Rafi, kao osobi i kao… »
Đoković nije uspeo: Nadal slavio u tri seta i 13. put osvojio Rolan Garos

Đoković nije uspeo: Nadal slavio u tri seta i 13. put osvojio Rolan Garos

Večernje novosti 11.10.2020
ŠPANSKI teniser Rafael Nadal osvojio je Rolan Garos pošto je u finalu pobedio Novaka Đokovića sa 6:0, 6:2, 7:5. Ovo je drugom igraču planete 13. trofej na Otvorenom prvenstvu Francuske i još jednom je pokazao da spravom nosi nadimak "kralj šljake"… »
Nadal Posle pobede: Đoković me je razbio u Australiji, sad je došao red na mene, to je deo igre

Nadal Posle pobede: Đoković me je razbio u Australiji, sad je došao red na mene, to je deo igre

Večernje novosti 11.10.2020
RAFAEL Nadal osvojio je 13. put Rolan Garos. Posle meča je čestitao Novaku Đokoviću. Španac je bio bolji od našeg asa sa 6:0, 6:2, 7:5 u njihovom 56. duelu. - Čestitke Novaku na sjajnom turniru. Razbio me je u Australiji, sad sam ja došao na red… »
Pogledajte kako je Nadal proslavio pobedu nad Đokovićem u Parizu

Pogledajte kako je Nadal proslavio pobedu nad Đokovićem u Parizu

Telegraf 11.10.2020
Trenutak koji je Španac dugo čekao... Uspeo je Rafael Nadal da pobedi najboljeg na svetu Novaka Đokovića u finalu Rolan Garosa i osvoji 20. Grend slem trofej čime se izjednačio sa Rodžerom Federerom. Španac je još jednom pokazao da zasluženo… »
Novak nezadovoljan igrom u finalu sa Rafom i iskreno priznao: Pokazao je zašto je "Kralj šljake"...

Novak nezadovoljan igrom u finalu sa Rafom i iskreno priznao: Pokazao je zašto je "Kralj šljake"...

Telegraf 11.10.2020
Nole je najbolji na svetu, ali je Nadal i dalje broj jedan na šljaci. Najbolji teniser planete Novak Đoković kaže da je Rafael Nadal u nedelju bio bolji u finalu Rolan Garosa, ali je zahvalan što su uopšte njih dvojica dobili šansu da igraju u… »
Evo koliko će novca dobiti Đoković i Nadal posle finala Rolan Garosa

Evo koliko će novca dobiti Đoković i Nadal posle finala Rolan Garosa

Telegraf 11.10.2020
Najbolji teniser sveta će popraviti svoj "bankovni račun" posle turnira u Parizu. Rafael Nadal je osvojio Rolan Garos posle dominantne partije u finalu protiv Novaka Đokovića sa 6:0, 6:2, 7:5 i tako ušao u istoriju tenisa jer je izjednačio večni… »
"Ovo neće ući u istoriju kao veliko finale": Vilander je pronašao i uzrok Novakovog debakla

"Ovo neće ući u istoriju kao veliko finale": Vilander je pronašao i uzrok Novakovog debakla

Telegraf 11.10.2020
Cicipas je naterao Novaka da igra nešto duži meč polufinala. Mats Vilander bio je iznenađen surovom dominacijom Rafaela Naadala u finalu Rolan Garosa. Novak Đoković izgubio je sa 6:0, 6:2, 7:5, Rafa je potvrdio da je "kralj šljake", a sam tok meča… »
Ni njegovo prisustvo ne pomaže Novaku u finalu: Za Đokovića navija najpoznatiji čovek na tribinama, jedan je od…

Ni njegovo prisustvo ne pomaže Novaku u finalu: Za Đokovića navija najpoznatiji čovek na tribinama, jedan je od…

Sportal blic 11.10.2020
Princ Albert Drugi od Monaka, u publici je na finalu Rolan Garosa. i igraju finale grend slema u Parizu, a malo ljudi ima privilegiju da gleda duel uživo. Među njima je princ Albert Drugi od Monaka, koji verujemo da navija za Noleta koji je već dugo… »
Novakov urlik povratka u meč: Tresao se Šatrije posle ovog brejka Đokovića

Novakov urlik povratka u meč: Tresao se Šatrije posle ovog brejka Đokovića

Telegraf 11.10.2020
Važan momenat na meču! Novak Đoković tek je 3. setu finala Rolan Garosa "pokazao zube" Rafaelu Nadalu! Delovalo je da je posle 2 izgubljena seta Novak na pragu poraza, kada je u 3. setu Rafa napravio brejk za 3:2. Španac je to učinio bez izgubljenog… »
Javljaju se pajaci, prozivaju Novaka zbog 6:0 u finalu Rolan Garosa protiv Nadala

Javljaju se pajaci, prozivaju Novaka zbog 6:0 u finalu Rolan Garosa protiv Nadala

Telegraf 11.10.2020
Mnogi se naslađuju zbog lošeg starta Đokovića u finalu Rolan Garosa. Iznenađujuće loš start finala za Novaka Đokovića protiv Rafaela Nadala, gde je najbolji teniser sveta izgubio prvi set sa nulom, mnogima je dalo povoda da ismevaju srpskog… »
Detalj iz tunela Đokovića i Nadala pred izlazak na teren najbolje pokazuje koliko ih radi adrenalin

Detalj iz tunela Đokovića i Nadala pred izlazak na teren najbolje pokazuje koliko ih radi adrenalin

Telegraf 11.10.2020
Sve spremno za veliko finale. Rolan Garos će ovaj put biti neplanirano poslednji Grend slem sezone! Obično US Open zatvara GS sezonu, ovaj put su korona virus i brzina Parižana učinili da se u Francuskoj igra završni Grend slem. Samo se Vimbldon nije… »
UŽIVO Krešendo u Parizu – Novak protiv Rafe, za titulu!

UŽIVO Krešendo u Parizu – Novak protiv Rafe, za titulu!

Nova 11.10.2020
Teniski klasik, 56. duel Novaka Đokovića i Rafaela Nadala odigraće se u finalu Rolan Garosa, uz direktan tekstualni prenos na Nova.rs. Najbolji teniser sveta je došao do šanse da se bori za 18. Grend slem trofej, dok njegov rival ima priliku da… »
"Samo bi se lud čovek kladio protiv Rafe na RG, ali..."

"Samo bi se lud čovek kladio protiv Rafe na RG, ali..."

N1 Info 11.10.2020
Pat Keš, osvajač Vimbldona iz 1987. godine, očekuje izuzetno neizvesno finale Rolan Garosa u kojem se od 15 časova sastaju Rafael Nadal i Novak Đoković. Novak vodi u međusobnom skoru 29-26, na šljaci je 17-7 za Rafu, ali Đoković je dobio 14 od… »
Nadalov trener: Očekujem agresivnog Novaka

Nadalov trener: Očekujem agresivnog Novaka

Nova 11.10.2020
Karlos Moja, trener Rafaela Nadala, naveo je da očekuje veoma težak meč za njegovog pulena u finalu Rolan Garosa. Španac će se sastati sa Novakom Đokovićem, najboljim teniserom sveta. Oni će odigrati 56. duel, a srpski igrač ima tri pobede više… »
Za slavu, bodove, prestiž: Novaku poeni i velika novčana nagrada u slučaju pobede

Za slavu, bodove, prestiž: Novaku poeni i velika novčana nagrada u slučaju pobede

Večernje novosti 11.10.2020
U svom 28. okršaju u finalima Novak Đoković i Rafa Nadal odigraće novi teniski klasik. Željno se isčekuje duel Španca i Srbina, za mnoge je Rafa nepobediv u Parizu, ali teniski stručnjaci nisu čuli za srpski inat. Pored prestiža, pehara i slave… »
“Sigurno nije opasno, ali – Novak će morati da ‘crkne'”

“Sigurno nije opasno, ali – Novak će morati da ‘crkne'”

Nova 11.10.2020
Nikola Pilić, legendarni teniski trener, govorio je o šansama Novaka Đokovića da pobedi u finalu Rolan Garosa. Najbolji igrač sveta će se za 18. Grend slem trofej u karijeri boriti protiv Rafaela Nadala. Novak je imao težak posao u polufinalu… »
Novak doslovno mora da izgine za titulu: Legendarni Nikola Pilić lepo sažeo šta je potrebno da se osvoji Rolan Garos

Novak doslovno mora da izgine za titulu: Legendarni Nikola Pilić lepo sažeo šta je potrebno da se osvoji Rolan Garos

Mondo 11.10.2020
Kratko i jasno, ali u prognoze se nije upuštao. Kratko i jasno, ali u prognoze se nije upuštao Legendarni hrvatski i jugoslovenski teniser i trener Nikola Pilić zna šta Novak Đoković treba da uradi protiv Rafaela Nadala da bi osvojio Rolan Garos… »
Za titulu se mora ginuti: Ko osvaja Garos, evo šta kaže slavni teniski stručnjak!

Za titulu se mora ginuti: Ko osvaja Garos, evo šta kaže slavni teniski stručnjak!

Večernje novosti 11.10.2020
OČI sportskog sveta uprte su danas u Pariz,svi željno isčekuju izlazak na teren Novaka Đokovića i Rafaela Nadala. Novak mora da "crkne na terenu" kako bi osvojio Otvoreno prvenstvo Francuske, to smatra hrvatski teniski stručnjak Nikola Pilić. Deo… »

Vesti dana »