Povezane vesti

Neprepoznatljivi Nole, Nadal ušao u istoriju, ruku pod ruku sa Federerom!

Neprepoznatljivi Nole, Nadal ušao u istoriju, ruku pod ruku sa Federerom!

Sportske.net 11.10.2020
Nema nikakve dileme, danas je Španac bio mnogo bolji... Rafael Nadal je pobednik Rolan Garosa, po 13. put u svojoj karijeri! Španac je danas u finalu ubedljivije nego što je iko očekivao savladao prvog tenisera sveta Novaka Đokovića sa 3:0, po… »
Đoković bled u finalu Rolan Garosa, Nadalu 13. titula

Đoković bled u finalu Rolan Garosa, Nadalu 13. titula

Radio 021 11.10.2020
Drugi teniser sveta Rafael Nadal osvojio je Rolan Garos, pošto je u finalu savladao Novaka Đokovića, sa 3:0 u setovima. Nadal je pobedio sa 6:0, 6:2, 7:5 u setovima. Ovo je Nadalu 13. trofej Rolan Garosa i 100. pobeda na turniru u Francuskoj… »
Rafa: Mi i dalje igramo

Rafa: Mi i dalje igramo

Mozzart sport 11.10.2020
Taze osvajač Rolan Garosa, 20-struki grend slem šampion o tome da li je odigrao najbolji tenis u životu, želi li još najvećih trofeja i da li je ovo danas bila osveta za AO 2019. Rafael Nadal je danas održao masterklas tenisa i to nikom drugom do… »
Poražen sam od savršenog tenisera

Poražen sam od savršenog tenisera

Mozzart sport 11.10.2020
„Ne znam kako bih drugačije objasnio današnji rezultat“ iskren je Novak Đoković. Malo ko je, a posebno on sam očekivao da doživi ovako težak poraz u finalu Rolan Garosa. Rafael Nadal je odigrao odlično, ali se sa strane čini ipak da je porazu… »
I Vilander u neverici, šta se desilo Novaku?

I Vilander u neverici, šta se desilo Novaku?

Sportske.net 11.10.2020
Izgleda da je bolje da ne navija za njega... Nekadašnji teniski šampion, a sada već godinama komentator na ''Eurosportu'' Mats Vilander se u ovdašnjoj javnosti često posmatra kao najveći kritičar Novaka Đokovića, ali uoči današnjeg finala Rolan… »
Poraz Đokovića, Nadal osvojio 13. titulu na Rolan Garosu

Poraz Đokovića, Nadal osvojio 13. titulu na Rolan Garosu

Beta 11.10.2020
Srpski teniser Novak Djoković nije danas uspeo da osvoji titulu na Rolan Garosu u Parizu, pošto je u finalu izgubio od drugog igrača sveta Španca Rafaela Nadala posle tri seta, 0:6, 2:6, 5:7. Nadal je prvog tenisera sveta pobedio posle dva sata i 40… »
Đoković i Rolan Garos: Nadal je opet kralj pariske šljake, srpski teniser bez šansi

Đoković i Rolan Garos: Nadal je opet kralj pariske šljake, srpski teniser bez šansi

Radio 021 11.10.2020
Nadalu je to četvrta uzastopna titula na pariskoj šljaci, a 13. u karijeri na ovom grend slem turniru. Getty Images Španski teniser Rafael Nadal odbranio je titulu šampiona Rolan Garosa, pošto je u finalu pobedio Novaka Đokovića sa 3:0, po setovima… »
Fantastični Nadal nadigrao Đokovića za 20. GS titulu!

Fantastični Nadal nadigrao Đokovića za 20. GS titulu!

N1 Info 11.10.2020
Rafael Nadal nepobediv je u finalima Rolan Garosa! Španac je do 13. titule u Parizu došao pošto je savladao Novaka Đokovića 6:0, 6:2, 7:5. Španac je osvojio 20. Gren slem trofej, čime je izjednačio rekord Rodžera Federera. Nadal je ostao… »

Vesti dana »