Povezane vesti

VIDEO: Olivera Jevtić napadnuta tokom maratona u Sofiji

VIDEO: Olivera Jevtić napadnuta tokom maratona u Sofiji

Radio 021 11.10.2020
Legenda srpske atletike Olivera Jevtić napadnuta je danas na maratonu u Sofiji. Ona je zadobila udarac sa leđa, nakon čega je pala. Prema pisanju medija, zadobila je hematom na glavi i jedno vreme je bila u nesvesti. Sve se dogodilo na startu trke kada… »
Napadnuta Olivera Jevtić na trci u Sofiji

Napadnuta Olivera Jevtić na trci u Sofiji

N1 Info 11.10.2020
Srpska atletičarka Olivera Jevtić napadnuta je tokom trke na 10 kilometara u okviru maratona u Sofiji. Na startu trke nepoznati čovek utrčao je sa strane, jedno vreme trčao s vodećim takmičarima, a onda oborio srpsku dugoprugašicu, piše Nova.rs… »
Jevtićeva o napadu na trci: Odmah mi je bilo jasno...

Jevtićeva o napadu na trci: Odmah mi je bilo jasno...

N1 Info 11.10.2020
Srpska maratonka Olivera Jevtić ne zna zbog čega se dogodio incident na trci u Sofiji u kojem ju je jedan gledalac oborio. Sve se odigralo na startu maratona, kada je čovek iz publike ušao među vodeće takmičare i tom prilikom gurnuo Srpkinju koja… »
Olivera Jevtić progovorila o napadu u Sofiji

Olivera Jevtić progovorila o napadu u Sofiji

Nova 11.10.2020
Srpska atletičarka Olivera Jevtić opisala je detalje napada tokom trke na 10 kilometara u okviru maratona u Sofiji. Potpuno je neverovatno šta se dogodilo u prestonici Bugarske. Nepoznati čovek utrčao je sa strane, jedno vreme bio uz vodeće… »
Olivera Jevtić napadnuta na trci u Sofiji

Olivera Jevtić napadnuta na trci u Sofiji

Zoom UE 11.10.2020
SOFIJA-Srpska atletičarka Olivera Jevtić napadnuta je tokom trke na deset kilometara u okviru maratona u Sofiji. Na startu trke nepoznati čovek utrčao je sa strane, jedno vreme trčao s vodećim takmičarima, a onda oborio srpsku dugoprugašicu… »
Olivera Jevtić: Odmah sam shvatila da sam namerno gurnuta

Olivera Jevtić: Odmah sam shvatila da sam namerno gurnuta

Sputnik 11.10.2020
Srpska atletičarka Olivera Jevtić, koja je danas napadnuta tokom trke na 10 kilometara u okviru maratona u Sofiji, izjavila je da joj je odmah bilo jasno da ju je nepoznati muškarac namerno gurnuo na startu, kao i da će sutra znati tačno kakve su… »
Olivera Jeftić napadnuta na trci u Sofiji /video/

Olivera Jeftić napadnuta na trci u Sofiji /video/

Sputnik 11.10.2020
Srpska atletičarka Olivera Jevtić napadnuta je tokom trke na 10 kilometara u okviru maratona u Sofiji. Na startu trke nepoznati čovek utrčao je sa strane, jedno vreme trčao s vodećim takmičarima, a onda oborio srpsku atletičarku. Jevtićeva je… »
Strašno! Olivera Jevtić napadnuta nasred maratona Legendarna Srpkinja pala u nesvest od udarca, zadobila povredu glave…

Strašno! Olivera Jevtić napadnuta nasred maratona Legendarna Srpkinja pala u nesvest od udarca, zadobila povredu glave…

Sportal blic 11.10.2020
Sofijski maraton obeležio je veliki skandal u kom je napadnuta srpska atletičarka Olivera Jevtić. Legenda "kraljice sportova" u našoj zemlji i regionu tokom trke je dobila udarac sa leđa nakon čega je pala i zaradila hematom na glavi, dok je jedno… »
Skandal! Olivera Jevtić napadnuta na trci, ostala bez svesti: Manijak uleteo na stazu i gurnuo srpsku atletičarku!

Skandal! Olivera Jevtić napadnuta na trci, ostala bez svesti: Manijak uleteo na stazu i gurnuo srpsku atletičarku!

Mondo 11.10.2020
Skandal na događaju u Bugarskoj. Skandal na događaju u Bugarskoj. Neverovatna scena odigrala se na atletskom događaju u Sofiji! Srpska atletičarka Olivera Jevtić napadnuta je tokom trke na 10 kilometara! Sve se desilo na startu trke, kada je… »
Oglasila se Olivera Jevtić posle napada u sofiji: Ovo mi je namerno uradio, sat vremena sam dolazila sebi!

Oglasila se Olivera Jevtić posle napada u sofiji: Ovo mi je namerno uradio, sat vremena sam dolazila sebi!

Mondo 11.10.2020
Skandal na trci u Bugarskoj. Skandal na trci u Bugarskoj. Neverovatan situacija dogodila se jutros u Bugarskoj! Srpska atletičarka Olivera Jevtić bila je gurnura na startu trke od strane nepoznatog lica i zbog toga je ostala bez svesti. Jevtićeva je… »
Olivera Jevtić opisala dramu posle napada: Sat vremena sam dolazila sebi, imam hematom na glavi

Olivera Jevtić opisala dramu posle napada: Sat vremena sam dolazila sebi, imam hematom na glavi

Telegraf 11.10.2020
Prve izjave srpske atletičarke posle drame u Bugarskoj. Srpska atletičarka Olivera Jevtić oglasila se u javnosti nakon što ju je, tokom trke na 10.000 metara u sklopu maratona u Sofiji, napao nepoznat muškarac! Podsetimo, Oliveru je poemnuti… »
Jezive scene u Sofiji: Olivera Jevtić napadnuta tokom trke od strane manijaka – završila na podu i bez svesti! (video)

Jezive scene u Sofiji: Olivera Jevtić napadnuta tokom trke od strane manijaka – završila na podu i bez svesti! (video)

Hot sport 11.10.2020
Srpska atletičarka je nakon napada doživela teže povrede. Nesvakidašnja scena viđena je tokom trke na deset kilometara u okviru maratona u Sofiji. Naime, srpska atletičarka Olivera Jevtić nije mogla ni da sanja da će joj se nešto ovako dogoditi… »

Vesti dana »