Povezane vesti

Nadal pobedio Đokovića za 20. titulu na grand slem turnirima

Nadal pobedio Đokovića za 20. titulu na grand slem turnirima

Glas Amerike 11.10.2020
PARIZ — Španski teniser Rafael Nadal 13. put je trijumfovao na Otvorenom prvenstvu Francuske pobedivši u finalu prvog na svetskoj rang-listi Novaka Đokovića u tri seta - 6:0, 6:2, 7:5 posle nešto manje od tri sata igre. Nadalu je to 20. titula na… »
"Federer je srećan kada pobeđujem" Veliko drugarstvo Rodžera i Rafe - navijaju jedan za drugog

"Federer je srećan kada pobeđujem" Veliko drugarstvo Rodžera i Rafe - navijaju jedan za drugog

Mondo 11.10.2020
Švajcarac se oglasio, a Španac mu je odgovorio u istom, prijateljskom stilu. Švajcarac se oglasio, a Španac mu je odgovorio u istom, prijateljskom stilu. "Rafael Nadal pobedio je Novaka Đokovića u finalu Rolan Garosa, izjednačio se na vrhu "večne… »
Novak nakon teškog poraza: Đoković nahvalio Nadala, pa otkrio zbog čega je upravo on veliki šampion!

Novak nakon teškog poraza: Đoković nahvalio Nadala, pa otkrio zbog čega je upravo on veliki šampion!

Hot sport 11.10.2020
Najbolji teniser sveta Novak Đoković izgubio je u finalu Rolan Garosa od Rafaela Nadala 6:0, 6:2, 7:5. Novak je nakon meča istakao da ga je španski teniser potpuno nadigrao i zasluženo pobedio. – Nemam šta da kažem osim da me je Rafa potpuno… »
Nole izgubio, ali je prednost na ATP listi značajno uvećao! A koliko su novca zaradili Nadal i Đoković?

Nole izgubio, ali je prednost na ATP listi značajno uvećao! A koliko su novca zaradili Nadal i Đoković?

Sportske.net 11.10.2020
Nije baš sve tako crno. Najbolji teniser sveta Novak Đoković nije uspeo danas da u finalu Rolan Garosa opravda ulogu prvog nosioca. Ubedljivo je poražen od Rafaela Nadala, koji je bio i ostao neprikosnoven na ovom turniru, gde je 13. put podigao… »
Novak iznenadio posle finala: Zbog ove odluke će sigurno pobeći Nadalu!

Novak iznenadio posle finala: Zbog ove odluke će sigurno pobeći Nadalu!

Mondo 11.10.2020
Posle poraza u finalu Rolan Garosa Novak Đoković je napravio iznenađujuću promenu. Posle poraza u finalu Rolan Garosa Novak Đoković je napravio iznenađujuću promenu Rafael Nadal je potvrdio da je kralj šljake pobedom u finalu Rolan Garosa, a… »
Rafa: Nisam siguran da li ću igrati do kraja godine

Rafa: Nisam siguran da li ću igrati do kraja godine

Nova 11.10.2020
Rafael Nadal je ostavio otvorenu mogućnost da je Rolan Garos, na kojem je osvojio 13. titulu i zabeležio jubilarnu stotu pobedu na takmičenju, možda bio i njegov poslednji turnir ove godine. Španac je posle sjajne partije savladao svetskog broja… »
SAD bih se penzionisao da to mislim: Đoković poručio Nadalu i Federeru da ne odustaje!

SAD bih se penzionisao da to mislim: Đoković poručio Nadalu i Federeru da ne odustaje!

Mondo 11.10.2020
"Ne mogu da me poremete razne spekulacije i ovakve situacije". "Ne mogu da me poremete razne spekulacije i ovakve situacije". Najnoviji poredak po broju osvojenih grend slemova glasi: Rodžer Federer i Rafael Nadal imaju po 20, a iza njih je Novak… »
Kralj šljake: Nisam ljubitelj osvete

Kralj šljake: Nisam ljubitelj osvete

Nova 11.10.2020
Rafael Nadal, osvajač 20 grend slem titula u karijeri, rekao je posle trijumfa nad najboljim igračem sveta, Novakom Đokovićem, da nije ljubitelj reči "osveta". Španac je doduše priznao da je negde u pozadini misli bio taj prošlogodišnji finalni… »
Federer proglasio Nadala za svog najvećeg rivala, Novaka nije ni pomenuo

Federer proglasio Nadala za svog najvećeg rivala, Novaka nije ni pomenuo

Sportske.net 11.10.2020
Da su, primera radi, danas u finalu igrali Federer i Nadal, šta mislite da li bi se Novak kao Švajcarac danas obratio samo pobedniku, ili bi pružio podršku i poraženom? Švajcarski teniser Rodžer Federer čestitao je danas Rafaelu Nadalu 20. Gren… »
Nadal: Igrao sam savršeno, tako mora protiv Novaka

Nadal: Igrao sam savršeno, tako mora protiv Novaka

N1 Info 11.10.2020
Španski teniser Rafael Nadal izjavio je da je bio svestan da mora da odigra savršeno kako bi pobedio Novaka Đokovića u finalu Rolan Garosa. Nadal je osvojio 20. Gren slem titulu u karijeri, pošto je u finalu Rolan Garosa savladao Đokovića… »
Oglasio se Federer: Najveći rivalu, zaslužio si

Oglasio se Federer: Najveći rivalu, zaslužio si

Mozzart sport 11.10.2020
Švajcarac čestitao najvećem rivalu. Dugo godina je Rodžer Federer bio neprikosnoveni kralj tenisa kao rekorder po broju grend slem titula koje su uzimaju kao glavni parametar u trci za najvećeg u istoriji ovog sporta. Od danas Federer više nije… »
Federer se javio odmah posle finala i nije pomenuo Novaka: Rodžer se obratio samo prijatelju i "isključio" Đokovića iz…

Federer se javio odmah posle finala i nije pomenuo Novaka: Rodžer se obratio samo prijatelju i "isključio" Đokovića iz…

Sportal blic 11.10.2020
Rafael Nadal je porazio u finalu Rolan Garosa Novaka Đokovića, a među prvima mu je čestitao Rodžer Federer. Opširnu poruku je poslao Špancu putem društvenih mreža Švajcarac, ali u njoj nije bilo mesta za drugog velikog rivala - . U prvom planu… »

Vesti dana »