Povezane vesti

Dritan Abazović odgovorio na pitanje koje zanima sve: Ne mogu da se odbranim!

Dritan Abazović odgovorio na pitanje koje zanima sve: Ne mogu da se odbranim!

Pravda 11.10.2020
- Ne znam šta se ovo dešava, ali od izbora 30. avgusta ne stižem da se javim svim novinarima koji zovu, koliko sam tražen. Izgleda da je to uticalo i na lepši pol, pa poslednjih nekoliko nedelja jedva uspevam da se odbranim od žena gde god da se… »
Dritan otkriva da li ima devojku: Od 30. avgusta ne mogu da se odbranim od žena, kažu da sam vatren!

Dritan otkriva da li ima devojku: Od 30. avgusta ne mogu da se odbranim od žena, kažu da sam vatren!

Kurir 11.10.2020
"Ne znam šta se ovo dešava, ali od izbora 30. avgusta ne stižem da se javim svim novinarima koji zovu, koliko sam tražen. Izgleda da je to uticalo i na lepši pol, pa poslednjih nekoliko nedelja jedva uspevam da se odbranim od žena gde god da se… »
Dritan Abazović odgovorio na pitanje koje zanima sve: Od 30. avgusta ne mogu da se odbranim!

Dritan Abazović odgovorio na pitanje koje zanima sve: Od 30. avgusta ne mogu da se odbranim!

Srbija danas 11.10.2020
Da li Dritan Abazović ima devojku? - Ne znam šta se ovo dešava, ali od izbora 30. avgusta ne stižem da se javim svim novinarima koji zovu, koliko sam tražen. Izgleda da je to uticalo i na lepši pol, pa poslednjih nekoliko nedelja jedva uspevam da se… »

Vesti dana »