Povezane vesti
Velika čast! Doktoru Radmilu Jankoviću Oktobarska medalja: Nagrada za oca, koji je preminuo od korone!
Kurir 11.10.2020
Zbog izuzetnog doprinosa razvoju anesteziologije i reanimatologije i posebnog doprinosa u formiranju i funkcionisanja kovid centra u okviru Opšte bolnice Leskovac, prof. dr Radmilu Jankoviću, direktoru Klinike za anesteziju i intenzivnu terapiju… »
Niški stručnjak jedan od laureata leskovačke oktobarske medalje: Prvu kovid bolnicu van Kliničkih centara imao je Leskovac!
Blic 11.10.2020
Zbog izuzetnog doprinosa razvoju anesteziologije i reanimatologije, i posebnog doprinosa u formiranju i funkcionisanja Kovid centra u okviru opšte bolnice Leskovac direktoru Klinike za anesteziju direktoru Klinike za anesteziju Kliničkog centra u Nišu… »
Vesti dana »

(VIDEO) Policija identifikovala napadača koji je ubio dvoje dece u školi u Mineapolisu
N1 Info pre 1 satjoš 30 povezanih

Sukob demonstranata i policije u Novom Sadu: Pirotehnika, guranje, biber sprej - građani potisnuti sa platoa kod Filozofskog, ima povređenih
N1 Info pre 26 minutajoš 54 povezane

Novinarka N1 privredena u hotelu Bristol: Pokušala da pita direktora United Grupe o dogovoru sa Vučićem
Nedeljnik pre 36 minutajoš 29 povezanih

Potez koji obilazi planetu: Pogledajte dodavanje Jokića koje je opčinilo navijače! Ovo je nedopustivo, ne možete ovo da tražite od nas: Pešić ima ogromnu zamerku organizatorima!
Hot sport pre 21 minutajoš 45 povezanih

(VIDEO) Navijač provocirao Markanena, pa se srušio sa tribine
Sport klub pre 11 minutajoš 58 povezanih