Povezane vesti

Bora Drljača je doživeo najveću ljudsku tragediju: Majku su mu ubile ustaše, a ova smrt ga je potpuno dotukla

Bora Drljača je doživeo najveću ljudsku tragediju: Majku su mu ubile ustaše, a ova smrt ga je potpuno dotukla

Kurir 11.10.2020
Čuveni pevač Bora Drljača preminuo je u 80. godini nakon duge i teške bolesti u svom domu. Rođen je 29. 1941. godine u selu Donja Suvaja u Bosni, i to u najgore ratno vreme kada je narod bežao od ustaša i neprijatelja da spase živu glavu. Život… »
Saša Popović: Bora je bio ljudina, hvala mu za sve

Saša Popović: Bora je bio ljudina, hvala mu za sve

Nova 11.10.2020
Idejni tvorac takmičenja "Zvezde granda" i bivši muzički direktor "Granda" Saša Popović, oglasio se nakon vesti da je poznati pevač Boro Drljača preminuo. Popović je za naš portal rekao da je Bora bio ljudina i čovek koji je uvek spreman na… »
Svi smo ga znali kao Boru drljaču! Decenijama je bio na estradi, a njegovo pravo ime malo ko je znao!

Svi smo ga znali kao Boru drljaču! Decenijama je bio na estradi, a njegovo pravo ime malo ko je znao!

Kurir 11.10.2020
Pevač Bora Drljača preminuo je u 80. godini života posle duge borbe sa opekom bolesti u svom domu. Pevač je dugi niz godina bio na estradi, te gotovo da ne postoji osoba koja ne zna makar jednu njegovu pesmu, ali malo ko zna da je Borino pravi ime… »
Saša Popović: Bora je bio ljudina, pevačina, uvek spreman za šalu, hvala mu za sve!

Saša Popović: Bora je bio ljudina, pevačina, uvek spreman za šalu, hvala mu za sve!

Telegraf 11.10.2020
Od Bore Drljače opraštaju se brojne javne ličnosti, prijatelji i kolege. Od slavnog folk pevača Bore Drljače, koji je preminuo u 80. godini, opraštaju se brojne kolege u tuzi i neverici zbog gubitka dobrog pevača, prijatelja, brata... Među onima… »
Teško mi je, od bola ne mogu da govorim: Kolege se opraštaju od Bore Drljače, Era Ojdanić potpuno slomljen!

Teško mi je, od bola ne mogu da govorim: Kolege se opraštaju od Bore Drljače, Era Ojdanić potpuno slomljen!

Kurir 11.10.2020
Pevač Bora Drljača izgubio je svoju životnu bitku danas, 11. oktobra u 80. godini. Vest o njegovoj smrti potresla je njegove brojne prijatelje i kolege. Era Ojdanic jedan od najboljih Borinih prijatelja od bola nije mogao da prica. "Moj drug, moj… »
Nosila mu je palačinke koje je voleo! Smrt Bore Drljače ova pevačica je teško podnela, jedina je uspela da ga poseti u…

Nosila mu je palačinke koje je voleo! Smrt Bore Drljače ova pevačica je teško podnela, jedina je uspela da ga poseti u…

Kurir 11.10.2020
Pevač Bora Drljača preminuo je u 80. godini nakon duge borbe sa opakom bolesti, a njegove kolege potrešene su što ih napustio jedan od najdražih prijatelja. Pevačica Vera Matović rekla je da je sve vreme bila uz kolegu i prijatelja dok je bio u… »
Bio je ljudina, uvek spreman za šalu i raspoložen: Saša Popović se oprostio od Bore Drljače!

Bio je ljudina, uvek spreman za šalu i raspoložen: Saša Popović se oprostio od Bore Drljače!

Kurir 11.10.2020
Vest o smrti Bore Drljače potresla je mnoge njegove kolege i prijatelje koji se sada opraštaju od njega. Bora je preminuo 11. oktobra u 80. godini u svom stanu nakon duge i teške bolesti. Saša Popović oglasio se tim povodom i istakao koliko mu je… »
Miroslav Ilić zanemeo od tuge! Borina smrt ga zadesila u selu, jedva progovorio dve reči

Miroslav Ilić zanemeo od tuge! Borina smrt ga zadesila u selu, jedva progovorio dve reči

Kurir 11.10.2020
Pevač Bora Drljača preminuo je posle dufe borbe sa opakom bolesti u svom domu u 80. godini. Njegov kolega Miroslav Ilić zanemeo je od tuge kada je čuo tragičnu cest "Nisam čuo. Neprijatno ste me iznenadili neka počiva u miru neka mu je laka crna… »
Era Ojdanić slomljen zbog borine smrti: Moj drug, moj kolega, teško mi je!

Era Ojdanić slomljen zbog borine smrti: Moj drug, moj kolega, teško mi je!

Mondo 11.10.2020
Era i Bora su bili jako bliski prijatelji. Era i Bora su bili jako bliski prijatelji. Bora Drljača preminuo je u svojoj 80. godini. Ova vest pogodila je mnogo, a nakon njegovog sina Vladimira, za medije se oglasio i Borin blizak prijatelj Era Ojdanić… »
Era Ojdanić u suzama zbog Borine smrti: Jao, umro je, mnogo mi je teško, moj drug, kolega, prijatelj

Era Ojdanić u suzama zbog Borine smrti: Jao, umro je, mnogo mi je teško, moj drug, kolega, prijatelj

Telegraf 11.10.2020
Era i Bora pored toga što su kolege, bili su dobri prijatelji. Pevač Bora Drljača preminuo je danas, 11. oktobra, u 80. godini života, a njegovog prijatelja i kolegu Eru Ojdanića pogodila je tužna vest. Eri je teško zbog smrti prijatelja, a pre… »

Vesti dana »