Povezane vesti

Varhelji u samoizolaciji, član njegovog tima ima koronu

Varhelji u samoizolaciji, član njegovog tima ima koronu

Nova 11.10.2020
Evropski komesar za proširenje Oliver Varhelji objavio je da je u samoizolaciji pošto je saznao da je član njegovog tima pozitivan na koronavirus. “Danas sam obavešten da je član mog tima pozitivan na koronavirus. Dok čekamo nove rezultate, moj… »
Oliver Varheji u samoizolaciji zbog korone: Nakon posete Beogradu i regionu otišao u izolaciju!

Oliver Varheji u samoizolaciji zbog korone: Nakon posete Beogradu i regionu otišao u izolaciju!

Mondo 11.10.2020
Evropski komesar je rekao da je testiran i prošle nedelje. Evropski komesar je rekao da je testiran i prošle nedelje Evropski komesar za proširenje Oliver Varheji izjavio je večeras da će biti u samoizolaciji dok čeka rezultat testiranja na korona… »
Varhelji u samoizolaciji: Evropski komesar testiran na korona virus

Varhelji u samoizolaciji: Evropski komesar testiran na korona virus

Srbija danas 11.10.2020
Varhelji je 8. oktobra boravio u Beogradu, a potom u BiH i Crnog Gori. Evropski komesar za proširenje Oliver Varhelji objavio je da je u samoizolaciji pošto je saznao da je član njegovog tima pozitivan na korona virus. - Danas sam obavešten da je… »
Oliver Varhelji u samoizolaciji: Član njegovog tima je pozitivan na koronu

Oliver Varhelji u samoizolaciji: Član njegovog tima je pozitivan na koronu

Telegraf 11.10.2020
Član njegovog tima pozitivan na koronu. Evropski komesar za proširenje Oliver Varhelji objavio je da je u samoizolaciji pošto je saznao da je član njegovog tima pozitivan na korona virus. - Danas sam obavešten da je član mog tima pozitivan na korona… »

Vesti dana »