Povezane vesti

Malerozna Olivera: Napad manijaka, bomba i bekstvo iz Kenije

Malerozna Olivera: Napad manijaka, bomba i bekstvo iz Kenije

Nova 12.10.2020
Vest da je Olivera Jevtić (43), naša čuvena atletičarka, napadnuta tokom trke u Sofiji, šokirala je sve u Srbiji. I prosto je neverovatno koliko proslavljena dugoprugašica rođena u Užicu nema sreće, šta je sve tokom prebogate karijere preturila… »
Oglasila se Olivera Jevtić nakon napada: ‘Imam hematom, oko sat vremena mi je trebalo da dođem sebi’

Oglasila se Olivera Jevtić nakon napada: ‘Imam hematom, oko sat vremena mi je trebalo da dođem sebi’

Hot sport 12.10.2020
Srpska atletičarka Olivera Jevtić oglasila se nakon što ju je, tokom trke na 10.000 metara u sklopu maratona u Sofiji, napao nepoznat muškarac. Podsetimo, Oliveru je pomenuti muškarac toliko odgurnuo laktom da Srpkinja nije mogla da nastavi trku. –… »
Otkriven napadač na Oliveru Jevtić! Pohvalio se prijateljima posle jezivog skandala na trci, a onda je klupko počelo da se…

Otkriven napadač na Oliveru Jevtić! Pohvalio se prijateljima posle jezivog skandala na trci, a onda je klupko počelo da se…

Sportal blic 12.10.2020
Sofijski maraton obeležio je veliki skandal u kom je napadnuta srpska atletičarka Olivera Jevtić, a sada je postalo jasno i ko je vinovnik velikog incidenta. Podsetimo, legenda "kraljice sportova" u našoj zemlji i regionu tokom trke je dobila udarac… »
SKANDAL u Sofiji, Olivera Jevtić napadnuta tokom trke!

SKANDAL u Sofiji, Olivera Jevtić napadnuta tokom trke!

Sportske.net 12.10.2020
Hoće li policija odraditi svoje? Neverovatrna vest stiže iz glavnog grada Bugarske - srpska atletičarka Olivera Jevtić napadnuta je tokom trke na 10 kilometara koja je održana u okviru tamošnjeg maratona. Sve se dogodilo iznenada, jedan muškarac se… »
Olivera Jevtić napadnuta na trci u Sofiji (VIDEO)

Olivera Jevtić napadnuta na trci u Sofiji (VIDEO)

Danas 12.10.2020
Sofijski maraton obeležio je veliki skandal u kojem je napadnuta srpska atletičarka Olivera Jevtić. Ona je tokom trke dobila udarac s leđa, posle čega je pala i zaradila hematom na glavi, dok je jedno vreme bila i u nesvesti, preneo je Blic. Sve se… »
"Ne zna se ko je bio napadač, policija ga traži": Olivera Jevtić posle napada i povrede: Ako ga uhvate, znaćemo zašto je…

"Ne zna se ko je bio napadač, policija ga traži": Olivera Jevtić posle napada i povrede: Ako ga uhvate, znaćemo zašto je…

Sportal blic 11.10.2020
Čuvena srpska atletičarka Olivera Jevtić oglasila se pošto je doživela veliku neprijatnost na trci 10.000 metara u sklopu maratona u Sofiji. Već na startu trke se desila strašna situacija po Oliveru Jevtić koju je i povredio. Srpkinja nije mogla… »
Oglasila se Olivera Jevtić posle napada: Imam hematom na glavi, a stradao mi je i kuk

Oglasila se Olivera Jevtić posle napada: Imam hematom na glavi, a stradao mi je i kuk

Večernje novosti 11.10.2020
SRPSKA atletičarka Olivera Jevtić napadnuta je tokom trke na 10 kilometara, u okviru maratona u Sofiji. Podsetimo, jedan nepoznat mušakar je ušao na stazu, počeo da trči sa takmičarkama i odjednom je gurnuo Užičanku. Olivera je prilikom pada… »

Vesti dana »