Povezane vesti

Trka za GOAT: Veruju u Novaka, a Vilander je uz Rafu

Trka za GOAT: Veruju u Novaka, a Vilander je uz Rafu

Nova 12.10.2020
Rafael Nadal je pobedom na Rolan Garosu, 13. put u karijeri, uspeo da izjednači rekord Rodžera Federera po broju najvećih trofeja (20), ali trka se nastavlja. U teniskim krugovima, godinama unazad traje debata ko je najveći teniser svih vremena i… »
Hrvat hoće da se opere: Ivanišević objasnio zašto je izbaksuzirao Đokovića

Hrvat hoće da se opere: Ivanišević objasnio zašto je izbaksuzirao Đokovića

Večernje novosti 12.10.2020
NAJBOLjI teniser sveta Novak Đoković nažalost je počišćen u finalu Rolan Garosa od strane Rafaela Nadala, a posle meča je u centru pažnje bila izjava Gorana Ivaniševića koji je pre borbe za trofej rekao da Španac nema šanse protiv Noleta… »
Nadal posle greške novinara: Nemoj to da radiš, prestići će nas Novak! (video)

Nadal posle greške novinara: Nemoj to da radiš, prestići će nas Novak! (video)

Mondo 12.10.2020
Rafael Nadal je posle osvojenog Rolan Garosa bio u sjajnom raspoloženju. Rafael Nadal je posle osvojenog Rolan Garosa bio u sjajnom raspoloženju. Posle pobede nad Novakom Đokovićem Rafael Nadal je došao do svog 13. trofeja na Rolan Garosu. Ovim… »
"Novaku su se obile o glavu ivaniševićeve: Reči!" Nadalov trener uzvratio na prozivku iz Đokovićevog tima!

"Novaku su se obile o glavu ivaniševićeve: Reči!" Nadalov trener uzvratio na prozivku iz Đokovićevog tima!

Sportal blic 12.10.2020
Ono što je Goran Ivanišević, kao član stručnog štaba Novaka Đokovića uradio pred finale Rolan Garosa, sada se najbolje rangiranom teniseru "obilo o glavu", smatra strateg Rafaela Nadala. je, tokom radio-intervjua nakon maestralnog Rafinog finala u… »
“Sve im se vratilo, Ivanišević prebacio pritisak na Novaka”

“Sve im se vratilo, Ivanišević prebacio pritisak na Novaka”

Nova 12.10.2020
Karlos Moja, trener Rafaela Nadala, smatra da je izjava trenera Novaka Đokovića, Gorana Ivaniševića, uoči finala Rolan Garosa, bila kontraproduktivna. Bivši šampion Vimbldona je nedavno za HRT rekao kako “ Nadal nema nikakve šanse protiv Novaka… »
Novak zbog Hrvata izgubio Rolan Garos: Nadalov trener žestoko isprozivao Ivaniševića!

Novak zbog Hrvata izgubio Rolan Garos: Nadalov trener žestoko isprozivao Ivaniševića!

Mondo 12.10.2020
Nikada nećemo saznati, ali pravo je pitanje je zašto je Ivanišević govorio ono što je govorio... Nikada nećemo saznati, ali pravo je pitanje je zašto je Ivanišević govorio ono što je govorio... Rafael Nadal je najbolji igrač na šljaci svih… »
Nadal: Đoković je upao u očaj

Nadal: Đoković je upao u očaj

Nova 12.10.2020
Toni Nadal, stric i bivši trener Rafaela Nadala, prokomentarisao je finale Rolan Garosa. Španski teniser je savladao najboljeg igrača sveta u tri seta i osvojio 20. Grend slem trofej. Nadal je bio dominantan i ni u jednom momentu nije dozvolio… »
Novak odlučio, nakon Rolan Garosa se vraća u Beograd: Đoković će u Srbiji biti sedam dana: Da mislim da ne mogu, završio…

Novak odlučio, nakon Rolan Garosa se vraća u Beograd: Đoković će u Srbiji biti sedam dana: Da mislim da ne mogu, završio…

Sportal blic 11.10.2020
Novak Đoković je izgubio u finalu Rolan Garosa od Rafaela Nadala. I to ubedljivo. Tek u trećem setu je odigrao Nole koliko-toliko na svom nivou. Nakon izgubljenog meča, najbolji teniser sveta je održao konferenciju za štampu i spremno odgovarao na… »
Đoković: Da mislim da je prekasno, završio bih karijeru već danas

Đoković: Da mislim da je prekasno, završio bih karijeru već danas

Danas 11.10.2020
Srpski teniser Novak Đoković rekao je danas da misli da i dalje može da prestigne Rafaela Nadala i Rodžera Federera po broju osvojenih grend slemova i da bi se penzionisao da nije tako. „Da mislim da je prekasno, verovatno bih završio bih karijeru… »

Vesti dana »