Povezane vesti

Dr Fauči optužio Trampov štab za obmanu javnosti

Dr Fauči optužio Trampov štab za obmanu javnosti

Dnevnik 12.10.2020
VAŠINGTON: Glavni američki imunolog i rukovodilac tima za borbu protiv epidemije korona virusa pri Beloj kući dr Entoni Fauči izjavio je da je izborni štab predsednika Donalda Trampa zlupotrebio jednu njegovu izjavu za Foks njuz i obmanuo javnost. U… »
Fauci: Moje izjave u Trumpovom spotu su izvučene iz konteksta

Fauci: Moje izjave u Trumpovom spotu su izvučene iz konteksta

Slobodna Evropa 12.10.2020
Anthony Fauci, vodeći američki imunolog i specijalist za zarazne bolesti, izrazio je nezadovoljstvo zato što je u videospotu predsjedničke kampanje Donalda Trumpa o korona virusu upotrijebljena njegova izjava. "U gotovo pet desetljeća, koliko radim u… »
Fauci: Nisam odobrio pojavljivanje u Trumpovom spotu

Fauci: Nisam odobrio pojavljivanje u Trumpovom spotu

Al Jazeera 12.10.2020
Vodeći američki imunolog je nezadovoljan zato što je u videospotu o korona virusu upotrijebljena njegova izjava. Anthony Fauci, vodeći američki imunolog i specijalist za zarazne bolesti, izrazio je nezadovoljstvo zato što je u videospotu… »
Fauči ljut jer su mu izjave iskorišćene u kampanji Donalda Trampa

Fauči ljut jer su mu izjave iskorišćene u kampanji Donalda Trampa

N1 Info 12.10.2020
Dr Entoni Fauči, vodeći američki imunolog i specijalista za zarazne bolesti, izrazio je nezadovoljstvo pošto je u spotu predsedničke kampanje Donalda Trampa o koronavirusu upotrebljena njegova izjava. "U gotovo pet decenija koliko radim u javnoj… »
Entoni Fauči poručio: Nisam se saglasio da se pojavim ni u jednom Trampovom spotu, moje izjave su izvučene iz konteksta

Entoni Fauči poručio: Nisam se saglasio da se pojavim ni u jednom Trampovom spotu, moje izjave su izvučene iz konteksta

Kurir 12.10.2020
Vodeći američki epidemiolog Entoni Fauči izjavio je da se nije saglasio da se pojavi ni u jednom reklamnom spotu u okviru predizborne kampanje predsednika Donalda Trampa i da su njegove izjave izvučene iz konteksta, javlja Rojters. Reklamni spot koji… »
Fauči protiv Trampa: Nisam hvalio predsednika

Fauči protiv Trampa: Nisam hvalio predsednika

Nova 12.10.2020
Vodeći američki naučnik dr Entoni Fauči izjavio je da nije pristao da se pojavi ni u jednom reklamnom spotu u okviru predizborne kampanje predsednika Donalda Trampa i da su njegove izjave izvučene iz konteksta. U spotu, koji je objavljen prošle… »

Vesti dana »