Povezane vesti

Novi snimak napada na Oliveru Jevtić: Namera psihopate je bila očigledna (VIDEO)

Novi snimak napada na Oliveru Jevtić: Namera psihopate je bila očigledna (VIDEO)

Vesti online 12.10.2020
Srpska atletičarka Olivera Jevtić napadnuta je ove nedelje u Sofiji, gde je održan maraton, a u okviru njega i trka na 10.000 metara, koju zbog napada na nju nije završila. Naime, nepoznati muškarac u crnom duksu i trenerci trčao je uz srpsku… »
"Namerno me udario, zbog njega sam ostala bez Olimpijskih igara": Olivera i dalje u šoku zbog napada

"Namerno me udario, zbog njega sam ostala bez Olimpijskih igara": Olivera i dalje u šoku zbog napada

Telegraf 12.10.2020
Srpska atletičarka se oglasila iz svog doma u Užicu. Srpska atletičarka Olivera Jevtić vratila se u rodno Užice posle velikog peha na maratonu u Sofiji kada je jedan manijak nasrnuo na nju i oborio je tokom trke na 10 kilometara. U izjavi za… »
Ovo je čovek koji je napao Oliveru Jevtić: Hvalio se na Instagramu da je dobro završio trku!

Ovo je čovek koji je napao Oliveru Jevtić: Hvalio se na Instagramu da je dobro završio trku!

Telegraf 12.10.2020
Navodno je izvesni Bojan Vačev označen je kao napadač na srpsku atletičarku. Za manje od 24 sata pronađen je agresor koji je grubo srušio Srpkinju Oliveru Jevtić, koja zbog nesreće nije uspela da završi disciplinu od 10 km na Sofijskom… »
Otkriven napadač na Oliveru Jevtić

Otkriven napadač na Oliveru Jevtić

Zoom UE 12.10.2020
SOFIJA – Sofijski maraton obeležio je veliki skandal u kom je napadnuta srpska atletičarka Olivera Jevtić. Sve se dešavalo na startu trke kada je čovek iz publike utrčao i umešao se među vodeće takmičare. Bugarski mediji su se pobrinuli da… »
OTKRIVEN NAPADAČ NA OLIVERU JEVTIĆ! Pohvalio se prijateljima posle skandala na trci, a onda je klupko počelo da se odmotava!

OTKRIVEN NAPADAČ NA OLIVERU JEVTIĆ! Pohvalio se prijateljima posle skandala na trci, a onda je klupko počelo da se odmotava!

Užice oglasna tabla 12.10.2020
Sofijski maraton obeležio je veliki skandal u kom je napadnuta srpska atletičarka Olivera Jevtić, a sada je postalo jasno i ko je vinovnik velikog incidenta. Podsetimo, legenda „kraljice sportova“ u našoj zemlji i regionu tokom trke je dobila… »
Duži snimak napada: Pogledao Oliveru, pa se zaleteo u nju

Duži snimak napada: Pogledao Oliveru, pa se zaleteo u nju

Nova 12.10.2020
Srpska legendarna atletičarka Olivera Jevtić bila je žrtva ludog napada na početku trke na 10.000 metara u Sofiji. Nepoznati čovek napravio je potpuni haos u prestonici Bugarske. Uoči starta umešao se među atletičare i na novom snimku tačno se… »
Novi snimak napada na Oliveru Jevtić: Divljak trčao uz nju, odmerio je, pa se zaleteo da je obori

Novi snimak napada na Oliveru Jevtić: Divljak trčao uz nju, odmerio je, pa se zaleteo da je obori

Telegraf 12.10.2020
Naša atletičarka je prošla kroz tešku situaciju u Sofiji. Olivera Jevtić imala je traumatično iskustvo u Sofiji, gde je u nedelju održan maraton, a u okviru njega i trka na 10.000 metara, koju zbog napada na nju nije završila. Nepoznati muškarac… »
Olivera Jevtić: “Ne zna niko ko je to bio i zašto je to uradio, policija ga traži“ (VIDEO)

Olivera Jevtić: “Ne zna niko ko je to bio i zašto je to uradio, policija ga traži“ (VIDEO)

Užice oglasna tabla 12.10.2020
Nepoznati čovek utrčao je sa strane, jedno vreme bio uz vodeće takmičare i onda odjednom laktom oborio Oliveru Jevtić i još jednu atletičarku. “Odmah mi je bilo jasno da nije u pitanju uobičajeno guranje tokom starta, već je taj čovek namerno… »

Vesti dana »