Povezane vesti

Kontić zahteva da bude što pre izručen Srbiji

Kontić zahteva da bude što pre izručen Srbiji

Politika 13.10.2020
Tokom boravka u Crnoj Gori nasilnik sa snimka koji je šokirao javnost krio se na nekoliko lokacija i imao je pomagače koji su iznajmljivali stanove i nabavljali hranu. Ivan Kontić (30) koji je pre dva dana uhapšen u Podgorici zbog sumnje da je krajem… »
Kontićevi navodni saučesnici pušteni iz pritvora

Kontićevi navodni saučesnici pušteni iz pritvora

Radio 021 13.10.2020
Dvojica osumnjičenih za učestvovanje u tuči u Jevrejskoj ulici u kojoj je prebijen dvadesetosmogodišnji M. M. pušteni su danas iz pritvora u Okružnom zatvoru na Klisi nakon 30 dana. Prema prijavi, tridesetogodišnji O. L. iz Novog Sada osumnjičen… »
Ivan Kontić izneo bizarnu odbranu: Brutalno tukao mladića, pa mu sad "nije jasno" što ga terete za pokušaj ubistva: "Naneo…

Ivan Kontić izneo bizarnu odbranu: Brutalno tukao mladića, pa mu sad "nije jasno" što ga terete za pokušaj ubistva: "Naneo…

Blic 13.10.2020
Ivan Kontić, nasilnik iz Novog Sada čije je maltretiranje i mučenje mladića zabeleženo sigurnosnim kamerama najblaže zgrozilo Srbiju zbog njegove brutalnosti i bezobzirnosti, na saslušanju je besramno rekao da "ne zna zašto mu se na teret stavlja… »
Mladići koji su uhapšeni nakon brutalnog prebijanja mladića u Novom Sadu pušteni iz pritvora

Mladići koji su uhapšeni nakon brutalnog prebijanja mladića u Novom Sadu pušteni iz pritvora

Blic 13.10.2020
Muškarac O. L. koji je osumnjičen da je učestvovao u tuči kada je Ivan Kontić brutalno pretukao Novosađanina u Jevrejskoj ulici u Novom Sadu, pušten je iz pritvora, saznaje "Blic". Kako saznajemo, O. L. je pušten iz pritvora i poslat kući na… »
Saučesnici nasilnika Kontića pušteni iz pritvora

Saučesnici nasilnika Kontića pušteni iz pritvora

Nova 13.10.2020
Ivanu Kontiću (30) je posle hapšenja u Podgorici određen ekstradicioni pritvor, a njegovi saučesnici O. L. i L. V. pušteni su iz pritvora. O. L. se za razliku od L. V. neće braniti sa slobode. On je, kako se navodi, odmah upućen na izdržavanje… »
Nasilnik Kontić koji je lomio ruke u NS može da se izvuče

Nasilnik Kontić koji je lomio ruke u NS može da se izvuče

Nova 13.10.2020
Slučaj Ivana Kontića, koji je krajem avgusta brutalno pretukao Novosađanina Miljana M. (28), a potom mu onesvećenom lomio ruke, šokirao je Srbiju, ali postavlja se pitanje koliko su jaki dokazi kojima tužilaštvo raspolaže u ovom postupku. Istina… »
Kontićevi pomagači pušteni iz pritvora! Čeka ih kazna do 5 godina zatvora, jednom i nanogica za ranija dela

Kontićevi pomagači pušteni iz pritvora! Čeka ih kazna do 5 godina zatvora, jednom i nanogica za ranija dela

Mondo 13.10.2020
Kako se saznaje, odluka o puštanju na slobodu je doneta, jer je reč o skraćenom istražnom postupku i još nije podignuta optužnica, ali i zbog toga što je za krivična dela za koja se sumnjiče predviđena zatvorska kazna do tri godine. Kako se… »
Advokat Ivana Kontića: Moj branjenik hteo da se vrati u Srbiju, ali ga je policija preduhitrila

Advokat Ivana Kontića: Moj branjenik hteo da se vrati u Srbiju, ali ga je policija preduhitrila

Radio 021 13.10.2020
Slučaj Ivana Kontića, koji je krajem avgusta brutalno pretukao 28-ogodišnjeg M. M. (28), a potom mu onesvešćenom lomio ruke, šokirao je Srbiju, ali postavlja se pitanje koliko su jaki dokazi kojima tužilaštvo raspolaže u ovom postupku. Oštećeni… »
Dvojica osumnjičenih u slučaju kontić puštena iz pritvora: Jedan od njih se ipak neće braniti sa slobode! Evo i zašto

Dvojica osumnjičenih u slučaju kontić puštena iz pritvora: Jedan od njih se ipak neće braniti sa slobode! Evo i zašto

Kurir 13.10.2020
Ivanu Kontiću (30) je posle hapšenja u Podgorici određen ekstradicioni pritvor, a prema onome što je izjavio, saglasan je da po skraćenoj proceduri bude izručen Srbiji, po čijoj poternici je i uhapšen. U novosadskom Višem javnom tužilaštvu… »
Kontić šokirao na saslušanju! Lekić: Kada moj branjenik ispriča svoju verziju, ceo ovaj slučaj će izgledati mnogo…

Kontić šokirao na saslušanju! Lekić: Kada moj branjenik ispriča svoju verziju, ceo ovaj slučaj će izgledati mnogo…

Kurir 13.10.2020
- Ne znam zašto mi se na teret stavlja pokušaj ubistva Miljana Mandića. Potukli smo se i on nakon tog sukoba uopšte nije imao povreda opasne po život. Zadobio je samo jednu ozbiljnu povredu i ništa više. Ovo je pred Višim sudom u Podgorici izjavio… »
Sadista iz Novog Sada brutalno prebio mladića, dva meseca bio u bekstvu, evo kolika mu preti kazna po izručenju u Srbiju

Sadista iz Novog Sada brutalno prebio mladića, dva meseca bio u bekstvu, evo kolika mu preti kazna po izručenju u Srbiju

Press 13.10.2020
Za slučaj brutalnog prebijanja Miljana M. (28), sadista iz Novog Sada Ivan Kontić (30) tereti se za pokušaj ubistva, pri čemu je zaprećena kazna od pet do 15 godina po Krivičnom zakonu. Foto:blic Sadista Kontić, uhapšen je juče u Crnoj Gori u… »
Nasilnik ivan Kontić šokirao na saslušanju: Malo sam ga tukao, nije to pokušaj ubistva!

Nasilnik ivan Kontić šokirao na saslušanju: Malo sam ga tukao, nije to pokušaj ubistva!

Mondo 13.10.2020
Ivan Kontić koji je brutalno pretukao Miljana Mandića u Novom Sadu, kada mu je onesvešćenom lomio ruke, dao je bizarnu izjavu pred sudom. Ivan Kontić koji je brutalno pretukao Miljana Mandića u Novom Sadu, kada mu je onesvešćenom lomio ruke, dao… »
Kontićeva šokantna odbrana: Malo sam ga tukao

Kontićeva šokantna odbrana: Malo sam ga tukao

Nova 13.10.2020
Ivan Kontić, koji je uhapšen pre dva dana u iznajmljenom stanu u naselju Zabjelo u Crnoj Gori, juče je pred Višim sudom u Podgorici izneo odbranu u kojoj kaže da je Miljana Mandića - malo tukao, odnosno, da mu je naneo samo jednu opasnu povredu… »
Kontić želi odmah u Srbiju: Saglasan sa skraćenom procedurom, advokati dvojice drugih učesnika u tuči traže izuzeće tri…

Kontić želi odmah u Srbiju: Saglasan sa skraćenom procedurom, advokati dvojice drugih učesnika u tuči traže izuzeće tri…

Večernje novosti 12.10.2020
IVAN Kontić (30), osumnjičen da je brutalnim prebijanjem pokušao da ubije dvadesetosmogodišnjeg Miljana M., u Jevrejskoj ulici u Novom Sadu, saglasan je da po skraćenoj proceduri bude izručen Srbiji po čijoj poternici je i uhapšen. To je… »

Vesti dana »