Povezane vesti

HDZ: Na sastanku u Beogradu o pravima konstitutivnih naroda i legitimnim predstavnicima

HDZ: Na sastanku u Beogradu o pravima konstitutivnih naroda i legitimnim predstavnicima

Danas 13.10.2020
Na sastanku predsednika Srbije Aleksandra Vučića sa srpskim članom Predsedništva BiH Miloradom Dodikom i liderom HDZ BiH i zamenikom predsedavajućeg Doma naroda BiH Draganom Čovićem konstatovano je da se moraju se uvažavati svi konstitutivni… »
Pregled dana na kuriru: Ovo su najvažnije vesti koje su obeležile dan za nama

Pregled dana na kuriru: Ovo su najvažnije vesti koje su obeležile dan za nama

Kurir 13.10.2020
Pregled najvažnijih vesti za ponedeljak, 12. oktobar. Dan koji je za nama, u Srbiji je izgledao ovako: VUČIĆ SE SASTAO SA DODIKOM I ČOVIĆEM: Važan razgovor o evropskim intergracijama i saradnji u regionu (FOTO) Predsednik Srbije Aleksandar Vučić… »
Imao sam čast da ugostim drage prijatelje: Predsednik Vučić se oglasio nakon sastanka sa Dodikom i Čovićem (foto)

Imao sam čast da ugostim drage prijatelje: Predsednik Vučić se oglasio nakon sastanka sa Dodikom i Čovićem (foto)

Večernje novosti 12.10.2020
PREDSEDNIK Vučić se oglasio posle sastanka sa Miloradom Dodikom i DrDaganom Čovićem. - Imao sam čast da ugostim drage prijatelje, Milorada Dodika i Dragana Čovića, da razgovaram o svim ključnim političkim pitanjima važnim za region, a posebno za… »
Evropski put i saradnja su naši prioriteti: Vučić sa Dodikom i Čovićem razgovarao o evrointegracijama

Evropski put i saradnja su naši prioriteti: Vučić sa Dodikom i Čovićem razgovarao o evrointegracijama

Večernje novosti 12.10.2020
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić sastao se večeras u Beogradu sa srpskim članom Predsedništva BiH Miloradom Dodikom i zamenikom predsedavajućeg Doma naroda Parlamentarne skupštine BiH Draganom Čovićem, koji je danas boravio u poseti Republici… »
Vučić u Beogradu ugostio Dodika i Čovića, Izetbegović nezadovoljan

Vučić u Beogradu ugostio Dodika i Čovića, Izetbegović nezadovoljan

Danas 12.10.2020
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ugostio je večeras u Beogradu srpskog člana Predsedništva BiH Milorada Dodika i predsednika HDZ BiH i zamenika predsedavajućeg Doma narodne skupštine BiH Dragana Čovića. „Razgovor prijatelja. Predsednik… »

Vesti dana »