Povezane vesti

"Napadač" na Oliveru se oglasio: Sudar nije bio nameran, Oliveri želim brz oporavak

"Napadač" na Oliveru se oglasio: Sudar nije bio nameran, Oliveri želim brz oporavak

Sportski žurnal 13.10.2020
Javne sumnje da sam to uradio zbog finansijskih razloga, a motivisan od neke treće strane su apsolutno netačne - rekao je Bojan. Bojan Vačev, koji je na trci u Sofiji, gurnuo Oliveru Jevtić i naneo joj povrede usput izazivajući neviđeni skandal na… »
Oglasio se sramni napadač na Oliveru jevtić: Bilo je slučajno i niko me nije platio, prestanite da me linčujete!

Oglasio se sramni napadač na Oliveru jevtić: Bilo je slučajno i niko me nije platio, prestanite da me linčujete!

Mondo 13.10.2020
Izvesni Bojan Vačev je pokušao da se opravda, ali... Izvesni Bojan Vačev je pokušao da se opravda, ali... Neverovatne scene viđene su u nedelju na trci u Sofiji kada je naša Olivera Jevtića bila gurnuta od strane jednog trkača. Srpska atletičarka… »
"Birao je: 'ugao' napada, SAD moram da odustanem od olimpijskih igara!" Olivera Jevtić i dalje u šoku posle napada u Sofiji

"Birao je: 'ugao' napada, SAD moram da odustanem od olimpijskih igara!" Olivera Jevtić i dalje u šoku posle napada u Sofiji

Sportal blic 13.10.2020
Oglasila se legendarna srpska atletičarka nakon napada u Sofiji. Olivera Jevtić je objasnila da neće imati ozbiljnije posledice po zdravlje, da će moći da nastavi karijeru, ali i da to znači da neko vreme neće moći da se takmiči. To, nažalost… »
Olivera Jevtić i dalje u šoku: Namerno je nasrnuo na mene, moram da odustanem od Olimpijskih igara

Olivera Jevtić i dalje u šoku: Namerno je nasrnuo na mene, moram da odustanem od Olimpijskih igara

Večernje novosti 12.10.2020
NA sreću, trajnih posledica po moje zdravlje neće biti. Nesreća je to što moram odustati od novembarskih nastupa na maratonu, a samim tim i od šanse da se kvalifikujem za iduće Olimpijske igre. Po dolasku u svoje Užice, iz Sofije gde je bila žrtva… »

Vesti dana »