Povezane vesti
Komlen Nikolić: Sve više pokušaja uticaja na pravosudne organe preko tabloida
N1 Info 13.10.2020
Predsednica Udruženja javnih tužilaca i zamenika javnih tužilaca Srbije (UTS) Lidija Komlen Nikolić izjavila je da načini na koje izvršna vlast vrši pritiske na nezavisan rad pravosuđa nisu više klasični i da su pritisci formalnim aktima "gde vas zovu… »
“Tabloidi vrše sve veći pritisak na tužioce i sudije”
Nova 13.10.2020
Predsednica Udruženja javnih tužilaca i zamenika javnih tužilaca Srbije (UTS) Lidija Komlen Nikolić izjavila je da načini na koje izvršna vlast vrši pritiske na nezavisan rad pravosudja nisu više klasični i da su pritisci formalnim aktima "gde vas zovu… »
Lidija Komlen Nikolić: Vlast po svaku cenu pokušava da kontroliše sudije i tužioce
Danas 13.10.2020
Predsednica Udruženja javnih tužilaca Srbije (UTS), o problemima u funkcionisanju sudova i tužilaštava tokom pandemije, za Danas Načini na koje izvršna vlast vrši pritiske na nezavisan rad pravosuđa nisu više klasični, pritisci formalnim aktima „gde vas… »
Vesti dana »
Sve se vidi na Vidovdan – studentski skup u Kraljevu (BLOG)
Glas Šumadije pre 6 satijoš 30 povezanih
Više od 1.300 mrtvih u Evropi, ljudi padaju kao pokošeni: Vlasti izdaju hitna upozorenja, oglasila se i SZO!
Telegraf pre 4 satijoš 28 povezanih
Srbi uhapšeni na Gazimestanu pušteni iz pritvora, sutra ročište za 36 privedenih
Euronews pre 6 satijoš 16 povezanih





