Povezane vesti

Posle autogola koji je šokirao Srbiju, oglasio se golman Vranjanaca: "Sramota, ali..."

Posle autogola koji je šokirao Srbiju, oglasio se golman Vranjanaca: "Sramota, ali..."

Sportske.net 13.10.2020
Odmah je odbacio navode da je namerno pogrešio. Golman Dinama iz Vranja Miroslav Orlić "obeležio" je prethodni vikend u Prvoj ligi Srbije svojim nespretnim autogolom koji se dešava i čuvarima mreže na vrhunskom nivou. U izjavi za Sportski žurnal on… »
Osramoćeni golman Vranja: Nikad ne bih nameštao, sramota me da izađem na ulicu, s pravom mi se svi smeju!

Osramoćeni golman Vranja: Nikad ne bih nameštao, sramota me da izađem na ulicu, s pravom mi se svi smeju!

Mondo 13.10.2020
Dinamo je pobedio, ali pamtiće se bizarni autogol Miroslava Orlića, golmana koga je sad jako sramota. Dinamo je pobedio, ali pamtiće se bizarni autogol Miroslava Orlića, golmana koga je sad jako sramota "Fenjeraš" Prve lige Srbije, Dinamo Vranje… »
Orlić posle neverovatnog autogola: Sramota me da izađem na ulicu

Orlić posle neverovatnog autogola: Sramota me da izađem na ulicu

Sportski žurnal 13.10.2020
Nesvakidašnja situacija odigrala se na Jumkovom stadionu, kada je čuvar mreže Vranjanaca, u 87. minutu, savladao samog sebe. Fudbaleri Dinama zabeležili su drugu pobedu savladavši Železničar (3:1), ali utakmica će ostati upamćena i po gafu… »

Vesti dana »