Povezane vesti

Tata je odjednom počeo da se guši, držao sam ga za ruku dok je umirao: Borin sin izneo potresne detalje pevačeve smrti

Tata je odjednom počeo da se guši, držao sam ga za ruku dok je umirao: Borin sin izneo potresne detalje pevačeve smrti

Mondo 13.10.2020
Pred smrt je pokušao nešto da kaže. Pred smrt je pokušao nešto da kaže. Leganda narodne muzike, Bora Drljača preminuo je u svojoj 80. godini, 11. oktobra. Pevač je prethodnih meseci više puta bio lečen i operisan, najpre zbog karcinoma debelog… »
Držao sam ga za ruke dok je umirao, pokušao je nešto da kaže: Drljačin sin izneo potresne detalje, a evo ko je bio s njim…

Držao sam ga za ruke dok je umirao, pokušao je nešto da kaže: Drljačin sin izneo potresne detalje, a evo ko je bio s njim…

Kurir 13.10.2020
Pevač narodne muzike, Bora Drljača preminuo je 11. oktobra u 80. godini života nakon dugogodišnje borbe sa opakom bolešću. Njegov sin Vladimir ispričao je da se njegov otac nije namučio te da je umro okružen najmilijima u svom domu u Beogradu… »
Tata mi je umro na rukama: Borin sin o poslenjim trenucima velikog pevača - Nije se mnogo mučio

Tata mi je umro na rukama: Borin sin o poslenjim trenucima velikog pevača - Nije se mnogo mučio

Večernje novosti 13.10.2020
PREKJUČE je počeo da se guši, voda mu je ušla u pluća. Borio se do poslednjeg daha, ali nije uspeo. Otišao je brzo, hvala Bogu, nije se mnogo mučio, priča Vladan Drljača. Legendarni pevač Bora Drljača preminuo je prekjuče na rukama svog sina… »
Legendo krajine, nek ti je večna slava: Prijatelji i kolege objavile čitulje za Boru Drljaču, reči teraju suze na oči…

Legendo krajine, nek ti je večna slava: Prijatelji i kolege objavile čitulje za Boru Drljaču, reči teraju suze na oči…

Kurir 13.10.2020
Brojni prijatelji i kolege opraštaju se od pevača Bore Drljače koji je preminuo 11. oktobra, u 80. godini života, nakon duge i teške bolesti. Neki od njih odali su mu počast u čituljama. "Poslednji pozdrav prijatelju, kolegi i istaknutom umetiniku… »
Imam utisak da će se pojaviti iza mojih leđa: Era Ojdanić se potresnim rečima oprostio od Drljače i otkrio njegovu…

Imam utisak da će se pojaviti iza mojih leđa: Era Ojdanić se potresnim rečima oprostio od Drljače i otkrio njegovu…

Kurir 13.10.2020
Pevač narodne muzike Bora Drljača preminuo je 11. oktobra u 80. godini života nakon duge i teške bolesti. Njegov dugogidišnji prijatelj, a zatim i kolega, Era Ojdanić istako je da Boru nikada neće preboleti, i prisetio se kada mu je Drljača… »
Znam da ću biti sahranjen pored moje prve žene: Bora je ovako pričao o smrti, napravio je spomenik, samo jednu stvar nije…

Znam da ću biti sahranjen pored moje prve žene: Bora je ovako pričao o smrti, napravio je spomenik, samo jednu stvar nije…

Kurir 13.10.2020
Legendarni pevač Bora Drljača, koji je preminuo juče u 80. godini, nakon borbe sa teškom bolešću, biće sahranjen sahranjen u sredu, u 13.30 časova na Novom bežanijskom groblju. Bora Drljača je za života javno govorio o drugoj ženi, bratu, ali… »

Vesti dana »