Povezane vesti

Krivi lekare za smrt supruge! I dete mu je u kritičnom stanju, a oni odbacuju krivicu

Krivi lekare za smrt supruge! I dete mu je u kritičnom stanju, a oni odbacuju krivicu

Mondo 13.10.2020
Danijela i njen suprug imaju dvoje dece, sina od 21 i ćerku od 12 godina. Novorođenčetu su planirali da daju ime Evangelina. Danijela i njen suprug imaju dvoje dece, sina od 21 i ćerku od 12 godina. Novorođenčetu su planirali da daju ime Evangelina… »
Bebica se nagutala krvi, nje više nema: Porodica vaspitačice Danijele Kosić iz Negotina traži istinu o smrti preminule…

Bebica se nagutala krvi, nje više nema: Porodica vaspitačice Danijele Kosić iz Negotina traži istinu o smrti preminule…

Večernje novosti 13.10.2020
SAŠA Kosić (49), suprug trećerotke Danijele (41), vaspitačice iz Negotina, tragično preminule u Nišu 7. oktobra, traži da se utvrdi istina o smrti ove mlade žene koja je u negotinsku bolnicu primljena bez ikakvih problema 6. oktobra, a dan kasnije… »
Saši je supruga preminula na porođaju, a ćerkica je kritično. Krivi lekare, oni krivicu poriču

Saši je supruga preminula na porođaju, a ćerkica je kritično. Krivi lekare, oni krivicu poriču

Telegraf 13.10.2020
- Danijeli nisu na vreme dali krv i kiseonik jer, navodno, nisu imali, pa je beba od rođenja na aparatima. Ima srčani ritam, ali je u komi i, po svemu sudeći, ostaću i bez deteta, a supruga je preminula na moj rođendan - kaže Saša. Saša Kostić iz… »
"Žena mi je umrla na porođaju, ćerkica je u komi": Saša iz Negotina krivi lekare; Direktorka bolnice: "Ako smo krivi…

"Žena mi je umrla na porođaju, ćerkica je u komi": Saša iz Negotina krivi lekare; Direktorka bolnice: "Ako smo krivi…

Blic 13.10.2020
Porodilja Danijela Kosić (41) iz Negotina umrla je greškom lekara u ZC Negotin, tvrdi njen suprug Saša Kostić, dok je tek rođena ćerkica u kritičnom stanju. Neutešni udovac kaže da su lekari tokom operacije njegove supruge "načinili fatalne… »

Vesti dana »