Povezane vesti

Incest u bajkama za decu! Mreže u Srbiji bruje o ovome: "Kćeri moja, jedina si lepša od svoje majke, moram te oženiti"

Incest u bajkama za decu! Mreže u Srbiji bruje o ovome: "Kćeri moja, jedina si lepša od svoje majke, moram te oženiti"

Mondo 13.10.2020
"Kćeri moja, moram ispuniti obećanje koje sam dao tvojoj majci. Ti si jedina žena koja je lepša od nje. Moram te oženiti", glasi deo bajke koji se pojavio na Twitteru i šokirao korisnike ove mreže koji komentarišu da je ovo sramno promovisanje… »
Decu u crnogorskim vrtićima uče grozotama: Od ove bajke će vam se okrenuti želudac, a slikovnica je dostupna i u Srbiji

Decu u crnogorskim vrtićima uče grozotama: Od ove bajke će vam se okrenuti želudac, a slikovnica je dostupna i u Srbiji

Kurir 13.10.2020
Deo bajke "Magareća koža" koji se pojavio na Tviteru i šokirao korisnike ove mreže, a komentari su da je ovo sramno promovisanje incesta. Ukoliko ne verujete, pogledajte šta se to čita u predškolskim ustanovama u Crnoj Gori, a ne treba smetnuti sa… »
Slikovnica u Crnoj Gori poziva na incest: Kćeri moja, obećao sam tvojoj majci, moram te oženiti!

Slikovnica u Crnoj Gori poziva na incest: Kćeri moja, obećao sam tvojoj majci, moram te oženiti!

Alo 13.10.2020
Ukoliko ne verujete, pogledajte šta se to čita u predškolskim ustanovama u Crnoj Gori, a ne treba smetnuti sa uma ni da se sličan sadržaj već pojavljivao i u Srbiji i okolnim zemljama. Dakle, odlomak priče ide ovako: "Dani su prolazili a kralj se… »

Vesti dana »