Povezane vesti
Mascom: Zadužbina Milana Mladenovića nije nosilac prava
Nova 13.10.2020
Zadužbina Milana Mladenovića nije nosilac prava velikog umetnika čije ime nosi, što je činjenica potvrđena u sudskom postupku, tvrde u izdavačkim kućama "Mascom" i “Tin Drum Music”. Ove dve firme, organizatori konkursa "EKV: Tvoja pesma", negirali su… »
Spor oko EKV-a: Zaštita autorskih prava - zakoni dobri, primena loša?
N1 Info 13.10.2020
Bitka za prava na upotrebu imena EKV stigla je pred sud. Kompanije Maskom i Tin dram pokrenule su nedavno konkurs "EKV: Tvoja pesma", a Zadužbina Milana Mladenovića oglasila se navodeći da je jedini legalni i pravni naslednik zaostavštine Milana… »
Kome pripada EKV? Izdavačke kuće tvrde da nema zloupotrebe u raspisivanju konkursa „EKV: Tvoja pesma“
Blic 13.10.2020
Zadužbina Milana Mladenovića nije nosilac prava velikog umetnika čije ime nosi, što je činjenica potvrđena u sudskom postupku, navode u zajedničkom saopštenju izdavačke kuće Mascom i Tin Drum Music te se, kako ističu, ograđuju od neistinitih tvrdnji… »
Vesti dana »

Dan žalosti u ponedeljak u Sremskoj Mitrovici zbog tragedije na putu
BBC News pre 17 minutajoš 72 povezane

Ministarka Paunović: Moguće usvajanje Zakona o jedinstvom biračkom spisku početkom novembra
NIN pre 27 minutajoš 13 povezanih

BiH mediji nezvanično: Ana Trišić Babić biće predložena za v.d. predsednika Republike Srpske
Novi magazin pre 12 minutajoš 10 povezanih