Povezane vesti
Norveška optužila Rusiju za hakerski napad na Parlament
Al Jazeera 14.10.2020
Parlament je krajem augusta bio meta napada, kada su hakirani e-mailovi nekoliko zastupnika i zaposlenika. Rusija je odgovorna za hakerski napad na norveški Parlament u augustu, izjavila je šefica norveške diplomatije, ali Moskva te optužbe odbacuje… »
Oslo optužuje Moskvu: Norveški ministar: Rusija stoji iza sajber napada na naš parlament
Blic 13.10.2020
Rusija je stajala iza sajber napada koji je u avgustu pokrenut protiv norveškog parlamenta, izjavila je danas norveška ministarka spoljnih poslova Ine Eriksen Sorajde. - Na osnovu informacija dostupnih vladi, naša je procena da Rusija stoji iza ove… »
Vesti dana »
Vremenska prognoza za Srbiju 9. decembra 2025: magla ujutru, pretežno sunčano tokom dana
Naslovi.ai pre 9 minutajoš 16 povezanih
Moguć još snažniji potres: Desetine povređenih u razornom zemljotresu, ali Japan još nije bezbedan, strahuje se i od cunamija
Blic pre 57 minutajoš 16 povezanih
Baloni sa švercovanim cigaretama doveli do vanrednog stanja u Litvaniji: „Preduzimamo najstrože mere protiv beloruskog hibridnog napada“
Nedeljnik pre 1 satjoš 15 povezanih
Početak primene Zakona "Svoj na svome" za legalizaciju nelegalnih objekata u Srbiji
Naslovi.ai pre 8 minutajoš 27 povezanih
CLS: „Beogradske elektrane“ prve na listi javnih komunalnih preduzeća sa najvećim dugovima
Danas pre 2 satajoš 11 povezanih


