Povezane vesti

Radnici Jure: Epidemioloških mera nema i svega nam je dosta

Radnici Jure: Epidemioloških mera nema i svega nam je dosta

Danas 14.10.2020
Raste broj zaraženih korona virusom u niškoj firmi, zaposleni nezadovoljni Radimo u sve tri smene, epidemiološke mere se skoro uopšte ne primenjuju, a onima koji bi da odsustvuju sa posla ili da ne rade prekovremeno preti se oduzimanjem bonusa, koji… »
U "Juri" zaraženo više od 60 radnika

U "Juri" zaraženo više od 60 radnika

RTV 14.10.2020
NIŠ - U fabrici "Jura" u Nišu korona virusom je zaraženo više od 60 radnika, prenosi RTS. "Ja bih rekao da to nije novo žarište, poslednjih mesec dana 65 zaraženih, gradonačelnica je zakazala vanrednu sednicu, da se donesu mere da se situacija… »
Direktor Doma zdravlja u Nišu: Bilo je alarmantno, ali nećemo zatvarati "Juru"

Direktor Doma zdravlja u Nišu: Bilo je alarmantno, ali nećemo zatvarati "Juru"

N1 Info 14.10.2020
U fabrici "Jura" u Nišu koronavirusom je zaraženo više od 60 radnika, javila je Radio televizija Srbije (RTS). "Ja bih rekao da to nije novo žarište, poslednjih mesec dana je oko 65 zaraženih, gradonačelnica je zakazala vanrednu sednicu Štaba, da… »
U "Juri" zaraženo više od 60 radnika: Gradonačelnica Niša zakazala vanrednu sednicu

U "Juri" zaraženo više od 60 radnika: Gradonačelnica Niša zakazala vanrednu sednicu

Telegraf 14.10.2020
- Niš je stabilan grad, radnici ''Jure'' mogu da rade - direktor Doma zdravlja u Nišu. U fabrici " Jura" u Nišu korona virusom je zaraženo više od 60 radnika, prenosi RTS. - Ja bih rekao da to nije novo žarište, poslednjih mesec dana 65 zaraženih… »
U niškoj “Juri” koronom zaraženo više od 60 radnika

U niškoj “Juri” koronom zaraženo više od 60 radnika

Nova 14.10.2020
Fabrika "Jura" u Nišu ponovo je žarište koronavirusa, pošto je u toj firmi zaraženo više od 60 radnika. “Ja bih rekao da to nije novo žarište, poslednjih mesec dana 65 zaraženih, gradonačelnica je zakazala vanrednu sednicu, da se donesu mere… »

Vesti dana »