Povezane vesti
“U Beogradu šest puta više građevinskih dozvola nego 2012.”
Nova 14.10.2020
U Beogradu je do kraja avgusta izdato građevinskih dozovla za izgradnju 712.000 kvadrata, a očekuje se da do kraja godine bude izgradjeno 300.000 kvadrata, izjavio je gradonačelnik Beograda Goran Vesić. Vesić je za televiziju Prva izjavio da je u ovoj… »
Vesić: Do kraja godine u Beogradu biće izgrađeno 300.000 kvadrata
N1 Info 14.10.2020
U Beogradu je do kraja avgusta izdato građevinskih dozvola za izgradnju 712.000 kvadrata, a očekuje se da do kraja godine bude izgrađeno 300.000 kvadrata, izjavio je zamenik gradonačelnika Beograda Goran Vesić. Vesić je za televiziju Prva izjavio da je u… »
Vesić: Ove godine izdato građevinskih dozvola za šest puta više kvadrata nego 2012.
Novi magazin 14.10.2020
U Beogradu je do kraja avgusta izdato građevinskih dozovla za izgradnju 712.000 kvadrata, a očekuje se da do kraja godine bude izgrađeno 300.000 kvadrata, izjavio je danas gradonačelnik Beograda Goran Vesić. Vesić je za televiziju Prva izjavio da je u… »
Vesti dana »
(VIDEO) Žarko Paspalj ponovo na „udaru“ navijača Partizana: Vređan i Ostoja Mijailović
Danas pre 1 satjoš 5 povezanih
Opozicija u Leskovcu protestuje ćutanjem: Vlast pomerila sednicu do ponoći
Danas pre 1 satjoš 1 povezana
(Foto) Jezivi prizori sa Zapadne Morave: Isplivali šarani i somovi od po 20 kila, ne zna se uzrok velikog pomora
Blic pre 6 satijoš 1 povezana
Tramp pre sastanka sa Zelenskim: Sudbina mira u Ukrajini zavisi od mene
Danas pre 2 satajoš 1 povezana




