Povezane vesti

Stefan Momirov: Košarku imam u krvi, to je jedino objašnjenje zaluđenosti ovim sportom

Stefan Momirov: Košarku imam u krvi, to je jedino objašnjenje zaluđenosti ovim sportom

Mozzart sport 14.10.2020
"Oduvek sam bio u košarkaškom okruženju. Zanimljivo je da me je mama dok sam još bio beba vodila na pripreme. Sa njom sa kao mali išao na treninge, mnogo vremena sam provodio u košarkaškoj hali tako da sam veoma brzo zavoleo košarku", kaže mladi… »
Kao beba išao na pripreme, zbog njega se priča o NBA Megi

Kao beba išao na pripreme, zbog njega se priča o NBA Megi

Nova 14.10.2020
Na startu jubilarne 20. sezone u regionalnom takmičenju, ekipa Mega Soccerbet s pravom nosi epitet najprijatnijeg iznenađenja. U uvodna dva kola ABA lige upisala je dve pobede, ali podjednako značajno uz trijumfe nad favorizovanom Igokeom i Zadrom je… »
Momirov o danima u megi: Prihvaćen sam na najbolji mogući način, a najvažnije je da se veoma kvalitetno radi

Momirov o danima u megi: Prihvaćen sam na najbolji mogući način, a najvažnije je da se veoma kvalitetno radi

Večernje novosti 14.10.2020
KOŠARKAŠ Mege Stefan Momirov izjavio je da su pobede u prva dva kola ABA lige rezultat odlične pripreme, kao i da je u meču protiv Zadra "osetio" da je to njegov šuterski dan. Na startu jubilarne 20. sezone u regionalnom takmičenju ekipa Mega s… »

Vesti dana »