Povezane vesti

Pevačica javno o porukama koje joj je slao janjuš! "Klošar jedan, uništiću ga"!

Pevačica javno o porukama koje joj je slao janjuš! "Klošar jedan, uništiću ga"!

Alo 14.10.2020
Šok. Na žurki u "Zadruzi" sinoć je pevala . Osim što je napravila ludu atmosferu i zabavila zadrugare, ušla je i u jedan sukob - sa Markom Janjuševićem Janjušem. Janjuš je isprozivao: - "Ovde su sve k*rve i švalerke. J*bem im ja majku. J*bu se… »
Je*aću ja njemu mater kad izađe iz Zadruge: Ljupka pobesnela zbog Janjuševih prozivki, Maja se odmah oglasila!

Je*aću ja njemu mater kad izađe iz Zadruge: Ljupka pobesnela zbog Janjuševih prozivki, Maja se odmah oglasila!

Mondo 14.10.2020
Pevačica pobesnela, jer ju je zadrugar isprozivao! Pevačica pobesnela, jer ju je zadrugar isprozivao! Ljupka Stević bila je specijalni gost u Zadruzi gde je napravila žurku za pamćenje. Iako su mnogi učesnici bili oduševljeni Ljupkinim… »
Švalerko jedna, spavaš sa oženjenim! Čim je Ljupka Stević ušla u rijaliti, osuo paljbu po pevačici, a ni sam nije čist…

Švalerko jedna, spavaš sa oženjenim! Čim je Ljupka Stević ušla u rijaliti, osuo paljbu po pevačici, a ni sam nije čist…

Kurir 14.10.2020
Pevačica Ljupka Stević pevala je na žurki u "Zadruzi 4", a Marko Janjušević Janjuš burno je reagovao kada ju je ugledao. Ljupka Stević nedavno se našla u centru skandala kada je demolirala dva automobila generalu policije Dragiši Simiću, sa… »

Vesti dana »