Povezane vesti

Otkaz profesoru Bogoslovskog fakulteta u Beogradu

Otkaz profesoru Bogoslovskog fakulteta u Beogradu

Slobodna Evropa 14.10.2020
Profesor Pravoslavnog bogoslovskog fakulteta (PBF) Rodoljub Kubat objavio je da mu je uručen otkaz u toj visokoškolskoj ustanovi Univerziteta u Beogradu. Kubat je na svom nalogu na društvenoj mreži Tviter 14. oktobra naveo da mu je otkaz uručen bez… »
Kubat dobio otkaz na Bogoslovskom fakultetu, kaže da iza toga stoji Irinej bački

Kubat dobio otkaz na Bogoslovskom fakultetu, kaže da iza toga stoji Irinej bački

N1 Info 14.10.2020
Profesor Rodoljub Kubat objavio je na Tviteru da mu je uručeno rešenje o otkazu na Bogoslovskom fakultetu. "Upravo mi uručiše nešto, što nazivaju otkazom. Nema nikakvog obrazloženja, samo da je to u skladu s već čim. Borba se nastavlja. Nema… »
Profesoru Bogoslovskog fakulteta uručeno rešenje o otkazu

Profesoru Bogoslovskog fakulteta uručeno rešenje o otkazu

Radio 021 14.10.2020
Profesor Rodoljub Kubat objavio je na Tviteru da mu je uručeno rešenje o otkazu na Bogoslovskom fakultetu. "Upravo mi uručiše nešto, što nazivaju otkazom. Nema nikakvog obrazloženja, samo da je to u skladu s već čim. Borba se nastavlja. Nema… »
Sinod SPC uručio otkaz profesoru Bogoslovskog fakulteta Rodoljubu Kubatu

Sinod SPC uručio otkaz profesoru Bogoslovskog fakulteta Rodoljubu Kubatu

Danas 14.10.2020
Teodorović: Ovo je skandal, crkva da prestane da se meša u stvari Univerziteta Profesoru Pravoslavnog bogoslovskog fakulteta Rodoljubu Kubatu danas je uručen otkaz, saznaje Danas. Protivno Zakonu o visokom obrazovanju i Statutu Beogradskog… »
Profesoru Kubatu uručen otkaz na Bogoslovskom fakultetu

Profesoru Kubatu uručen otkaz na Bogoslovskom fakultetu

Nova 14.10.2020
Profesor Rodoljub Kubat objavio je danas na tviteru da mu je uručeno rešenje o otkazu na Bogoslovskom fakultetu. “Upravo mi uručiše nešto, što nazivaju otkazom. Nema nikakvog obrazloženja, samo da je to u skladu s već čim. Borba se nastavlja… »

Vesti dana »