Povezane vesti

Vučević posetio novu etno galeriju: Gledajući rukotvorine prošli smo kroz Vojvodinu

Vučević posetio novu etno galeriju: Gledajući rukotvorine prošli smo kroz Vojvodinu

Mondo 14.10.2020
Etno-prodajna galerija „Naše nasleđe“ otvorena je danas u Dunavskoj ulici br. 6, a u njoj su izloženi proizvodi 72 udruženja žena iz Vojvodine, koja broje 1500 članica. Etno-prodajna galerija „Naše nasleđe“ otvorena je danas u Dunavskoj… »
Vučević: Oduševljen sam prostorom, razgledajući ove rukotvorine simbolično smo putovali kroz Vojvodinu

Vučević: Oduševljen sam prostorom, razgledajući ove rukotvorine simbolično smo putovali kroz Vojvodinu

Kurir 14.10.2020
Etno-prodajna galerija „Naše nasleđe“ otvorena je danas u Dunavskoj ulici br. 6, a u njoj su izloženi proizvodi 72 udruženja žena iz Vojvodine, koja broje 1500 članica. Udruženja su u sastavu istoimenog krovnog udruženja koje je osnovano 2016… »
Otvorena prodajna galerija "Naše nasleđe" u Dunavskoj ulici

Otvorena prodajna galerija "Naše nasleđe" u Dunavskoj ulici

RTV 14.10.2020
NOVI SAD - Etno-prodajna galerija "Naše nasleđe" otvorena je danas u Dunavskoj ulici br. 6, a u njoj su izloženi proizvodi 72 udruženja žena iz Vojvodine, koja broje 1500 članica. Udruženja su u sastavu istoimenog krovnog udruženja koje je… »
Otvorena Etno-prodajna galerija „Naše nasleđe“ u Dunavskoj ulici

Otvorena Etno-prodajna galerija „Naše nasleđe“ u Dunavskoj ulici

Dnevnik 14.10.2020
Etno-prodajna galerija „Naše nasleđe“ otvorena je danas u Dunavskoj ulici br. 6, a u njoj su izloženi proizvodi 72 udruženja žena iz Vojvodine, koja broje 1.500 članica. Udruženja su u sastavu istoimenog krovnog udruženja koje je osnovano… »
FOTO: Prodajna galerija 72 udruženja žena iz Vojvodine otvorena u Dunavskoj ulici

FOTO: Prodajna galerija 72 udruženja žena iz Vojvodine otvorena u Dunavskoj ulici

Moj Novi Sad 14.10.2020
Etno-prodajna galerija "Naše nasleđe" otvorena je danas u Dunavskoj ulici broj 6 u Novom Sadu, a u njoj su izloženi proizvodi 72 udruženja žena iz Vojvodine, koja broje 1.500 članica. Udruženja su u sastavu istoimenog krovnog udruženja koje je… »

Vesti dana »