Povezane vesti

Nadežda ne prestaje da proziva tominu majku! Oglasila se, pa poručila: Ta utegnuta manekenka od 52 godine je sramota za moje…

Nadežda ne prestaje da proziva tominu majku! Oglasila se, pa poručila: Ta utegnuta manekenka od 52 godine je sramota za moje…

Kurir 14.10.2020
Majka Tome Panića, Jasna Panić zamerila je njegovoj nevenčanoj supruzi Nadeždi Biljić što ga je tokom poziva optužila za neverstvo i rastužila. Nadežda nije štedela reči, te se javno obratila njoj. Naime, Nadežda se oglasila na svom Instagram… »
Nadežda nastavlja rat sa svekrvom! U moju kuću više neće ući, ni dete neće videti nikada! Biljićeva osula paljbu po…

Nadežda nastavlja rat sa svekrvom! U moju kuću više neće ući, ni dete neće videti nikada! Biljićeva osula paljbu po…

Kurir 14.10.2020
Majka Tomislava Panića, Jasna Panić zamerila je njegovoj nevenčanoj supruzi Nadeždi Biljić što ga je tokom poziva optužila za neverstvo i rastužila. Nadežda nije štedela reči, te je Tomi tom prilikom rekla da će morati da zaboravi i na nju i… »
Tomina majka osula paljbu po nadeždi! Biljićka joj odbrusila: Ti si edipovka, zaljubljena u sina! Šok svađa snajke i…

Tomina majka osula paljbu po nadeždi! Biljićka joj odbrusila: Ti si edipovka, zaljubljena u sina! Šok svađa snajke i…

Kurir 14.10.2020
Nadeždi Biljić teško je pala javna prevara koju joj je suprug Toma Panić priredio u „Zadruzi", a kao novi udarac stigle su ne tako lepe reči koje je svekrva Slavica imala za nju na društvenim mrežama. Naime, svekrva ju je optužila da namerno… »

Vesti dana »

Kladionice (ne)realno procenile meč Srbije i Engleske

Kladionice (ne)realno procenile meč Srbije i Engleske

Sportski žurnal pre 8 minutajoš 41 povezana
Srbija večeras protiv Engleske bez Tadića

Srbija večeras protiv Engleske bez Tadića

Radio 021 pre 15 minutajoš 56 povezanih
Muslimani obilježavaju Kurban-bajram

Muslimani obilježavaju Kurban-bajram

Al Jazeera pre 11 satijoš 20 povezanih