Povezane vesti

Protić: Srbi ne vole "nekog ko lupa šakom o sto", vladare rušili zbog uzurpacije

Protić: Srbi ne vole "nekog ko lupa šakom o sto", vladare rušili zbog uzurpacije

N1 Info 15.10.2020
Istoričar, poltičar i nekadašnji ambasador Milan St. Protić rekao da je nije tačno da srpski narod voli na vlasti "nekog ko lupa šakom o sto", već je vladare sklanjao samo zato što su uzurpirali vlast. "Ma, ne volimo to. To nije tačno. Mi smo sve… »
Protić: Srpski narod ne voli vladare koji lupaju šakom o sto, sklanja one koji uzurpiraju vlast

Protić: Srpski narod ne voli vladare koji lupaju šakom o sto, sklanja one koji uzurpiraju vlast

Radio 021 15.10.2020
Istoričar, poltičar i nekadašnji ambasador Milan St. Protić rekao da je nije tačno da srpski narod voli na vlasti "nekog ko lupa šakom o sto", već je vladare sklanjao samo zato što su uzurpirali vlast. "Ma, ne volimo to. To nije tačno. Mi smo sve… »
Protić: Srbi sklanjaju uzurpatore, a ovo je društveni talog

Protić: Srbi sklanjaju uzurpatore, a ovo je društveni talog

Nova 15.10.2020
Istoričar, poltičar i nekadašnji ambasador Milan St. Protić rekao da je nije tačno da srpski narod voli na vlasti "nekog ko lupa šakom o sto", već je vladare sklanjao samo zato što su uzurpirali vlast. “Ma, ne volimo to. To nije tačno. Mi smo… »

Vesti dana »