Povezane vesti

"Ne: Smem... " Misterija smrti Majkla Odža: Menadžer "džina s osmehom" o tragičnom kraju i poslednjem treningu: U toku je…

"Ne: Smem... " Misterija smrti Majkla Odža: Menadžer "džina s osmehom" o tragičnom kraju i poslednjem treningu: U toku je…

Sportal blic 15.10.2020
Majkl Odžo bio je poseban čovek, svakoga dana mi nedostaje i nadam se da ćemo u budućnosti saznati kako je došlo do njegove prerane smrti, izjavio je menadžer Tod Seidel. Podsetimo, košarkaš , i to na individualnom treningu. Ovaj 216 cm visoki… »
Priča o ODžU koja će vas rasplakati: Bio je poseban, menadžer otkrio do sada neispričane detalje

Priča o ODžU koja će vas rasplakati: Bio je poseban, menadžer otkrio do sada neispričane detalje

Večernje novosti 15.10.2020
MAJKL Odžo bio je poseban čovek, svakoga dana mi nedostaje i nadam se da ćemo u budućnosti saznati kako je došlo do njegove prerane smrti, izjavio je menadžer Tod Seidel. Poznati američki agent u razgovoru za Tanjug izrazio je zahvalnost svim… »
“U narednim danima biće pitanja u slučaju smrti Majkla Odža”

“U narednim danima biće pitanja u slučaju smrti Majkla Odža”

Nova 15.10.2020
Majkl Odžo bio je poseban čovek, svakoga dana mi nedostaje i nadam se da ćemo u budućnosti saznati kako je došlo do njegove prerane smrti, izjavio je menadžer Tod Seidel. Poznati američki agent u razgovoru za Tanjug izrazio je zahvalnost svim… »
Menadžer Majkla Odža: Zajedno smo planirali budućnost

Menadžer Majkla Odža: Zajedno smo planirali budućnost

Sportski žurnal 15.10.2020
Poznati američki agent u razgovoru za Tanjug izrazio je zahvalnost svim navijačima i poštovaocima nigerijskog košarkaša na podršci nakon njegove smrti 7. avgusta u Beogradu tokom treninga. Majkl Odžo bio je poseban čovek, svakoga dana mi nedostaje… »

Vesti dana »