Povezane vesti

“Laprdao” je o Joviću, Zidanu i Realu, a sada…

“Laprdao” je o Joviću, Zidanu i Realu, a sada…

Nova 15.10.2020
Borha Majoral, bivši fudbaler Real Madrida, govorio je više nego što je trebalo, pa je morao opet da se oglasi. Napadač koji je obukao dres Rome bio je viđen za ostanak na stadionu “Santjago Bernabeu”, ali… Razlog za to je srpski… »
Zidan je želeo da istera Jovića: Fudbaler Reala otkrio šta se sve dešavalo pred kraj prelaznog roka!

Zidan je želeo da istera Jovića: Fudbaler Reala otkrio šta se sve dešavalo pred kraj prelaznog roka!

Večernje novosti 15.10.2020
MLADI španski napdač Borha Majoral otkrio je da je zbog Luke Jovića napustio Real Madrid. Majoral je otišao na dvogodišnju pozajmicu u Romu kako bi dobio željenu minutažu. Španac je čekao da iz kluba ode srpski napadač Luka Jović, a kako se to… »
Fudbaler Reala otkrio: Zidan je hteo da se reši Jovića, kako bih ja igrao!

Fudbaler Reala otkrio: Zidan je hteo da se reši Jovića, kako bih ja igrao!

Hot sport 15.10.2020
Srpski napadač Luka Jović nije bio u planovina Zinedina Zidana za ovu sezonu, tvrdi fudbaler Reala Borha Majoral! On je na promociji u Rimu, gde je došao na dvogodišnju pozajmicu u Romu, pričao o situaciji u kojoj je bio tokom leta, a onda se dotakao… »
Pričao o klupskom drugu Luki Joviću, sad se izvinjava!

Pričao o klupskom drugu Luki Joviću, sad se izvinjava!

Sportske.net 15.10.2020
Uvek možeš da se "izvadiš" na to da si izvučen iz konteksta. Borha Majoral je izazvao dosta komentara na prezentaciji u dresu Rome kada je govorio o svojoj situaciji u Realu. "Zidan je želeo da ostanem, hteo sam da odem već u predsezoni", objasnio… »

Vesti dana »